گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/09/01 - 14:12
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 500
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری

معاون بهداشت دانشگاه: فعالیت مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان ری در دوران پاندمی کرونا ستودنی است

با حضور دکتر اولیائی منش معاون بهداشت دانشگاه، مراسم تکریم دکتر علیرضا صدرائی مدیر سابق و معارفه دکتر علی تاجدار مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری برگزار شد.

200903.mp3 معاون بهداشت دانشگاه: فعالیت مدیر و کارکنان شبکه بهداشت و درمان ری در دوران پاندمی کرونا ستودنی است
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، مراسم تکریم و معارفه مدیران شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، روز دوشنبه اول آذر 1400 با حضور دکتر علیرضا اولیائی منش معاون بهداشت دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم دکتر سعید تاملی معاون فنی معاونت بهداشت، دکتر محمدرضا قیوم زاده معاون اجرایی معاونت بهداشت و کارشناس مسئولان ستادی شبکه بهداشت شهرستان ری حضور داشتند.
جلسه با سخنان دکتر علیرضا صدرائی و خیرمقدم به حاضران آغاز شد. دکتر صدرائی با اشاره به همه گیری ویروس کرونا گفت: حضور من در شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری همزمان با شیوع ویروس کرونا در جهان بود. بحرانی غیرمنتظره که جان انسان ها را هدف گرفته بود و این بحران بزرگ تنها با همکاری و همدلی ایثارگرانه کارکنان شبکه بهداشت کنترل شد.
دکتر صدرائی با اشاره به شرایط خاص شهرستان ری افزود: گستردگی شهرستان ری و وجود مناطق خاص و بحران زا مانند آسایشگاه سالمندان، ندامتگاه های مختلف، فرودگاه بین المللی و صنایع متعدد شرایط را پیچیده می کند ولی با همکاری کارکنان فداکار شهرستان ری، توانستیم به سرعت بر مشکلات غلبه کنیم و امروز در شرایط خوبی هستیم.
در ادامه دکتر علیرضا اولیائی منش در سخنانی از زحمات دکتر صدرائی قدردانی کرد و گفت: فعالیت مدیر وکارکنان شهرستان ری در دوران پاندمی کرونا ستودنی است و اگر همدلی همه کارکنان تحت مدیریت مدبرانه دکتر صدرائی نبود، بی شک شاهد فاجعه ای انسانی در این شهرستان بودیم.
معاون بهداشت دانشگاه در ادامه به تغییرات در دانشگاه اشاره کرد و گفت: تغییر مدیریت یکی از اصول مهم برای پیشرفت و توسعه برنامه های جدید است و ما بر همین اساس تصمیم گرفتیم از تجربیات درخشان دکتر صدرائی در بخش های دیگر بهداشت استفاده کرده و دکتر تاجدار را که یکی از پزشکان قدیمی شبکه بهداشت شهرستان ری هستند را به عنوان مدیر انتخاب کنیم.
دکتر اولیائی منش ادامه داد: شبکه های بهداشت برای ما به منزله یک خانه است که باید با همراهی و همدلی با یکدیگر در پیشبرد اهداف آن که در حقیقت تامین سلامت اقشار مختلف جامعه است کوشا باشیم.
درادامه دکتر علی تاجدار از حضور در شبکه بهداشت شهرستان ری ابراز خرسندی کرد و گفت: شبکه بهداشت شهرستان ری در حقیقت خانه من است و خیلی خوشحالم که در کنار همکاران برای بهبود شرایط شهرستان و توسعه شاخص های بهداشتی تلاش می کنیم.
مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری با تاکید بر مدیریت مشارکتی گفت: اعتقاد من بر مدیریت مشارکتی است و باور دارم با همفکری و همدلی می توانیم در رسیدن به اهداف موفق باشیم و به همین دلیل از همه همکاران می خواهم نظریات و تجربیات خود را با من و با یکدیگر در میان بگذارند تا بتوانیم بهترین ها را به مردم هدیه دهیم.
در پایان معاون بهداشت ابلاغ مدیریت دکتر تاجدار و پیام تشکر رئیس دانشگاه از دکتر صدرائی را تقدیم کرد.
همچنین دکتر اولیائی منش هدایایی به پاس زحمات دکتر صدرائی در زمان مدیریت شبکه بهداشت شهرستان ری به وی هدیه کرد.
جلسه با اهدای هدایایی که از طرف کارکنان شبکه بهداشت برای دکتر صدرائی و دکتر تاجدار تهیه شده بود، به پایان رسید.
  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان ری,گروه خبری RSS,اخبار ,ماه نمای دانشگاه
  • کد خبر : 200903
حسین حاجی رضایی
خبرنگار

حسین حاجی رضایی

تصاویر

نظرات

3 نظر برای این مطلب وجود دارد

دکتر منظر بهرامی کارشناس بهداشت خانواده

دکتر منظر بهرامی کارشناس بهداشت خانواده

00/09/01 - 18:01

بی شک دکتر صدرائی یکی از توانمند ترین مدیرانی هستند که در دوران خدمتم دیدم و افتخار می کنم که در زمان مدیریت ایشان در شبکه بهداشت شهرستان ری بودم و توانستم بسیار از وی بیاموزم و چقدر افسوس می خورم که از لحظات پر سود مدیریت ایشان کم بهره بردم . برای آقای دکتر تاجدار هم آرزوی موفقیت می کنم. دکتر صدرائی گرامی پاینده باشید و کوتاهی ها را بر ما ببخشید.

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
کارمند

کارمند

00/09/01 - 20:10

منش آقای دکتر صدرایی ستودنی است. اعتمادی که به کارکنان دارند و احترامی که برای همه قایل هستند مثال زدنی است. برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
پزشک

پزشک

00/09/02 - 08:14

سپاس به خاطر تلاش های شبانه روزی آقای دکتر صدرائی و خیر مقدم به آقای دکتر تاجدار

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید