گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/11/01 - 07:14
  • تعداد بازدید خبر : 489
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی از پروژه 250 تختخوابی مرکز طبی کودکان 2 بازدید کرد

دکتر فرزانه صادق، بر ضرورت ایجاد فضای سبز مناسب و محیط آرامش بخش در راستای رفاه و نشاط حال بیماران و دانشجویان تاکید کرد.

169333.mp3 معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی از پروژه 250 تختخوابی مرکز طبی کودکان 2 بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مدیریت امور مالی، روز دوشنبه ۲۹ دی ماه ۹۹، دکتر فرزانه صادق معاون معماری و شهرسازی وزارت راه به همراه مهندس محمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ تهران و دکتر محمود بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ ریزی منابع دانشگاه از پروژه در حال احداث پردیس سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمارستان کودکان مرکز طبی ۲ «حکیم» دیدن کرد.
در ابتدا معاون توسعه دانشگاه، گزارش کاملی از روند برنامه‌ ریزی‌ های انجام‌ شده برای تسریع در احداث و تجهیز بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی کودکان حکیم ارائه کرد.
دکتر بیگلر در این بازدید، با اشاره به مراحل پایانی پروژه مرکز طبی کودکان ۲ گفت: این پروژه که ساخت آن از فروردین سال پیش آغازشده، به‌ سرعت پیشرفت کرده و طبق پیش‌ بینی‌ های انجام‌ شده تا پایان امسال قابل بهره‌ برداری است.
معاون وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از ساخت این بیمارستان در منطقه محروم جنوب تهران و از فعالیت‌های صورت پذیرفته در حوزه بهداشت و سلامت مردم بخصوص در این مناطق، ابراز خرسندی کرد.
دکتر صادق   در این بازدید بر ضرورت ایجاد فضای سبز و محیط آرامش بخش جهت رفاه و نشاط حال بیماران و دانشجویان تاکید کرد و اظهار داشت: فضای سبز اهمیت دو چندانی در بهبود وضعیت حال بیماران بخصوص کودکان دارد.
معاون وزیر راه و شهرسازی هدف از این بازدید را پیگیری وضعیت احداث بیمارستان مرکز طبی دو در منطقه محروم و میزان پیشرفت فیزیکی آن عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه طبق قانون احداث و نظارت بر ساخت مراکز دولتی به وزارت راه و شهرسازی واگذار شده بنابراین این وزارتخانه با دقت و حساسیت این امر را دنبال می‌ کند.
توضیح اینکه  بیمارستان کودکان حکیم در پردیس سلامت دانشگاه، در منطقه ۱۸ تهران با ظرفیت ۲۵۰ تخت بستری  با همت خیرین عرصه سلامت  «خانواده مطهری»   در حال احداث می‌باشد و طبق برنامه زمانبندی شده تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.

  • گروه خبری : مدیریت امور مالی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 169333
خبرنگار
محمد پسندیده

محمد پسندیده

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید