گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1399/08/03 - 10:41
  • تعداد بازدید خبر : 91
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نخستین جلسه هماهنگی داوطلبان فراخوان مجری‌گری و خوشامدگویی در دانشگاه برگزار شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه در نشست داوطلبان فراخوان مجری‌گری و خوشامدگویی در دانشگاه از آنان خواست در دو شاخه خدمات دوران کرونا و یا تاریخچه واحد مربوطه خود کلیپ‌های موضوعی تهیه کنند.

162944.mp3 نخستین جلسه هماهنگی داوطلبان فراخوان مجری‌گری و خوشامدگویی در دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومي دانشگاه علوم پزشکي تهران، دکتر ماشاءاله ترابی چهارشنبه 30 مهر 99 در سالن شورای حکیم ستاد مرکزی دانشگاه با بیان اینکه می‌خواهیم همه جوانب دانشگاه را معرفی کنیم گفت: افرادی که در واحدهای مختلف دانشگاه فعالیت می‌کنند عموماً اطلاعات کاملی از تاریخچه و اتفاقات مهم آن ندارند و نمی‌دانند در حال حاضر در کجا قرار دارند و افق آینده‌شان چه هست. این موارد بسیار مهم است و اگر اینچنین نباشد هیچ هویتی نمی‌تواند به‌خوبی شناخته شود.
دکترترابی افزود: موضوعی که در برندینگ بسیار مهم است تصویری است که از برند در ذهن مخاطب شکل می‌گیرد ولی در حال حاضر این تصویر ناقص است و این باعث می‌شود عظمت دانشگاه دیده نشود پس بنابراین یکی از وظایف روابط عمومی ایجاد این تغییر است.
مهدی گلپایگانی سردبیر اخبار سایت دانشگاه گفت: گروهی از همکاران دانشگاه در تهیه مستند کرونا برای تهیه کلیپ و در بحث مصاحبه، مجری‌گری به روابط عمومی کمک کردند که این خودش یک تجربه بسیار ارزشمندی بود برای نشان دادن توانایی افرادی که در دانشگاه مشغول به کار هستند.
وی در ادامه گفت: می‌توانیم از بعضی افراد داوطلب برای تهیه گزارش، نریشن و مصاحبه استفاده کنیم چرا که بسیار فوق‌العاده و بااستعداد هستند.
دکتر مریم نکولعل تک، مسئول آموزش و مشاوره در کرونا گفت: در دوران کرونا در دو حیطه ارتباط با مردم و ارتباط با کادر درمان به فعالیت پرداختیم و به‌صورت مجازی کلیپ‌های آموزشی و وبینار برگزار کردیم.
وی در ادامه افزود: می‌توان از فعالیت‌ها و تجارب اساتید دانشگاه در حیطه کرونا کلیپ‌هایی تهیه و از آن‌ها در رسانه استفاده کرد.
دکتر ترابی در پایان خاطرنشان کرد: شبکه‌های اجتماعی و ویکی بسیار مهم بوده و تصمیم گرفته شده است تمام مستندات دانشگاه بر روی آپارات بارگذاری شود.

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 162944

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید