گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/21 - 13:56
  • تعداد بازدید خبر : 221
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست حمایت‌ها و تسهیلات مالی طرح‌های فناورانه و کسب‌وکار دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی برگزار شد

نشست حمایت‌ها و تسهیلات مالی طرح‌های فناورانه و کسب‌وکار در دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی برگزار شد.

93252.mp3 نشست حمایت‌ها و تسهیلات مالی طرح‌های فناورانه و کسب‌وکار دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی برگزار شد

گالری عکس
نشست حمایت‌ها و تسهیلات مالی طرح‌های فناورانه و کسب‌وکار با سخنرانی دکتر مؤذنی مسئول گروه تجاری‌سازی مدیریت توسعه و فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه و با حضور دکتر حسین زاده رئیس دانشکده، دکتر سعید حسینی معاون اداری، دکتر لیلا آزاد بخت معاون پژوهشی و اعضای هیئت‌علمی، کارکنان و دانشجویان یکشنبه بیست و یکم مهرماه 98 در سالن شورا طبقه ششم دانشکده علوم تغذیه و رژیم‌شناسی برگزار شد.
در این جلسه پس از بیان مقدمه‌ای در خصوص مفاهیم فناوری، توضیحاتی در ارتباط با نحوه اعطای گرنت های فناورانه و تسهیلاتی دانشگاه به اعضای هیئت‌علمی ارائه شد. همچنین مسئول تجاری‌سازی دانشگاه مزایای تأسیس مراکز رشد اقماری در دانشکده‌ها  را برشمردند که این مطلب مورد استقبال مدیران دانشکده قرار گرفت.
در ادامه جلسه، زمانی به پرسش و پاسخ اختصاص یافت و حاضرین سؤالات و دیدگاه‌های خود را درزمینهٔ اهداف دانشگاه در حوزه فناوری و حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان بیان کردند.
در پایان جلسه دکتر حسین زاده رئیس دانشکده این جلسات را بسیار مفید دانست و مقرر شد که با توجه به ذات علمی و صنعتی و تجاری رشته‌های تغذیه‌ای تعامل دانشکده با گروه تجاری‌سازی دانشگاه بیش‌ازپیش شود.
خبر و عکس: سحر زاهدی
 

 

 

 

 

 

 

  • گروه خبری : دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93252
کلمات کلیدی
خبرنگار