گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/01/18 - 07:46
  • تعداد بازدید خبر : 43
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

نشست رئیس مرکز طبی کودکان با پزشکان بخش اورژانس بیمارستان

دکتر رضا شروین بدو، رئیس مرکز طبی کودکان در نشستی با پزشکان بخش اورژانس بیمارستان دیدار کرد.

171933.mp3 نشست رئیس مرکز طبی کودکان با پزشکان بخش اورژانس بیمارستان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان مرکز طبی کودکان، این نشست روز سه شنبه 17 فروردین 1400 با حضور دکتر رضا شروین بدو رئیس بیمارستان، دکتر روح الله شیرزادی رئیس اورژانس و پزشکان همین بخش در سالن مهارت های بالینی برگزار شد.
در این جلسه ابتدا دکتر بدو از همکاری و زحمات پزشکان بخش اورژانس بیمارستان برای ارائه خدمات صادقانه و علمی به کودکان بیمار و فراگیران و فعالیت منحصر به فرد در ایام پیک مبارزه با بیماری و همچنین تعطیلات نوروز قدردانی کرد و در ادامه در خصوص راه اندازی پروژه توسعه اورژانس و مرکز طبی کودکان شماره 2 مطالبی ارائه کرد.
دکتر بدو گزارشی از نحوه بهره برداری از پروژه توسعه اورژانس بیمارستان، منطقه بندی و اختصاص فضای اورژانس سرپایی و بستری، مسیر ورود و خروج بیماران و حریم اورژانس ارائه کرد و خواستار ارائه پیشنهادهای اساتید این بخش به منظور ارتقای سطح کیفی خدمات شد.
وی همچنین در خصوص تحویل پروژه مرکز طبی کودکان شماره 2 در دو فاز زمانی سخن گفت و تصریح کرد: مرکز طبی کودکان شماره 2 واقع در مناطق جنوبی شهر تهران خدمت بزرگی به سلامت کودکان در مناطق جنوبی تهران خواهد داشت. دکتر بدو افزود: این بیمارستان با دارا بودن 250 تخت به صورت یکپارچه با مرکز طبی کودکان فعلی مدیریت خواهد شد و مرکزی مستقل نخواهد بود.
دکتر بدو با اشاره به نزدیک بودن فاز زمانی تحویل این بیمارستان از ضرورت تمرکز بر تامین نیروی انسانی این بیمارستان سخن گفت و افزود: امید است مرکز طبی کودکان شماره 2 به انجام توسعه برخی خدمات فوق تخصصی کودکان و همچنین مرکز ترومای کودکان تهران اختصاص یابد و می بایست تقسیم بندی نیروها در هر دو بیمارستان به صورت متوازن مدیریت و برنامه ریزی شود. وی تصریح کرد با افتتاح آن در واقع بیمارستان مرکز طبی کودکان از 350 تخت به 600 تخت افزایش ظرفیت خواهد داشت.
در ادامه به راه اندازی دوره فلوشیپ طب اورژانس کودکان نیز اشاره کرد و از تنظیم کوریکولوم آموزشی این رشته برای بررسی و تائید وزارتخانه سخن گفت.
رئیس مرکز طبی کودکان اظهار امیدواری کرد که اگر این دوره توسط وزارت متبوع تائید شود امسال پذیرش فلو انجام خواهد گرفت.
سپس دکتر شیرزادی از فعالیت های آموزشی و درمانی بخش اورژانس، آموزش فراگیران و ضرورت اختصاص فضای مناسب برای پاویون پزشکان اورژانس سخن گفت.
در ادامه هر یک از حاضران انتظارات و پیشنهادهای خود را برای بهبود ارائه خدمات ارائه کردند.
در پایان دکتر بدو با قدردانی مجدد از همکاران بخش اورژانس از ضرورت تزریق واکسن با توجه به ورود به پیک چهارم بیماری سخن گفت.

  • گروه خبری : مرکز طبی کودکان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 171933
لیلا  یوسفی
خبرنگار

لیلا یوسفی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید