گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/09 - 16:45
  • تعداد بازدید خبر : 81
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

نشست مدیر امور دانشجویی با کارشناسان دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد

باحضور مدیر امور دانشجویی، جلسه ارائه راهکار و چگونگی ثبت نام دانشجویان متقاضی استفاده از خوابگاه ها و تسهیلات، در سال تحصیلی 1400-1399 برگزار شد.

162112.mp3 نشست مدیر امور دانشجویی با کارشناسان دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، این جلسه روز دوشنبه 7 مهر 99 با حضور مدیر امور دانشجویی دانشگاه، رئیس اداره رفاه و تعاون و کارشناسان امور دانشجویی 13 دانشکده، درخصوص ارائه راهکارهایی برای سهولت انجام و تنظیم فرم های تعهد محضری، در سالن شورای معاونت برگزار شد.
در ابتدا دکتر سادات حسینی از اهمیت انجام صحیح کارها مطابق دستورالعمل های اجرایی صندوق رفاه دانشجویان توضیحاتی داد و افزود: راهنمای انجام تعهد محضری در دفاتر اسناد رسمی و همچنین راهنمای چگونگی ثبت تعهدات در پروفایل دانشجو، به کارشناسان دانشکده ها تحویل و همچنین بر دقت و اهمیت این موضوع و تاثیر آن در تسریع دریافت تسهیلات به متقاضیان تأکید کرد.
وی همچنین درخصوص بررسی و رفع نقایص انجام امور فارغ التحصیلی دانش آموختگان و سهولت این روند نیز توضیحاتی ارائه داد.
مدیر امور دانشجویی درپایان، بر ضرورت رضایت دانشجویان و انجام صحیح امور مطابق دستورالعمل های ارسالی از سوی صندوق رفاه دانشجویان و همچنین اهمیت داشتن رتبه اول در بین تمامی دانشگاه ها با عنوان برترین و بزرگترین دانشگاه کشور، تأکید کرد.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 162112
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید