گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/12/04 - 10:42
  • تعداد بازدید خبر : 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه

روسای بخش مرکزی اسلامشهر، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه از زحمات مدیریت و کارکنان شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر در مقابله با بیماری کووید-۱۹ قدردانی کردند.

170706.mp3 نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه
نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در این نشست که یکشنبه سوم اسفند ۹۹ با حضور دکتر فاطمه تاجیک، مدیر شبکه و روسای شورای سه بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه برگزار شد در ابتدا مسائل و مشکلات بهداشت و درمان در سطح شهرستان موردبحث و گفت وگو قرار گرفت و در ادامه از با توجه به اینکه شوراها به‌عنوان یک ظرفیت برای حمایت بین بخشی به‌ویژه در حوزه بهداشت است نیازهای شهرستان در حوزه سلامت از شورا مطرح شد. 
دکتر تاجیک ضمن ارائه خلاصه‌ای از گزارش فعالیت‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان در راستای مقابله با کرونا در طول یک سال گذشته به سؤالات هر یک از حاضرین نیز پاسخ داد.
در پایان جلسه امین اسدی، رئیس شورای اسلامشهر شهرستان از مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان با اهدای تقدیرنامه‌ای تقدیر شد.
در متن تقدیرنامه آمده است:

سرکار خانم دکتر تاجیک
مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر
به اسلام و تحیات الهی
خداوند منان را سپاس و شاکریم که توفیق خدمتگزاری به مردم متعهد و متدین و شهیدپرور را به مسئولین دولتی عطا فرمود. 
بدین‌وسیله به مصداق عبارت معروف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» مراتب قدردانی و تشکر خود و دیگر اعضای محترم شورا را به‌پاس خدمات صادقانه حضرت‌عالی در جهت رفع نیازمندی‌ها، مشکلات و معضلات همشهریان، خدمت جنابعالی اعلام و ابراز می‌داریم.
امید است در پرتو الطاف بیکران الهی همواره در جهت خدمت به مردم شهیدپرور کشور عزیزمان در ظل توجهات حضرت والیعصر (عج) و زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سربلند و موفق باشید.
امین اسدی
رئیس شورای اسلامشهر شهرستان اسلامشهر
 
  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 170706
خبرنگار
زینب  ایمانی

زینب ایمانی

تصاویر

نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه نشست مشترک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با روسای شورای بخش مرکزی، احمدآباد مستوفی و چهاردانگه

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید