گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/06/26 - 11:21
  • تعداد بازدید خبر : 21
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست هم اندیشی اعضا هیئت رئیسه بیمارستان سینا برگزار شد

در نشست هم اندیشی اعضا هیئت رئیسه بیمارستان سینا، پیشنهاد تشکیل کمیته طرح جامع بیمارستان سینا مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

161545.mp3 نشست هم اندیشی اعضا هیئت رئیسه بیمارستان سینا برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان سینا، نشست اعضای هیئت رئیسه بیمارستان سینا، دوشنبه 24 شهریورماه سال 99 برگزار شد.

در ابتدا مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان در خصوص نصب دستگاه آنژیوگرافی جدید به بیان گزارشی اجمالی پرداخت و همچنین اذعان داشت: با توجه به نامه معاونت درمان نیاز است فردی، به عنوان مسئول پکس بیمارستان سینا در نظر گرفته و منصوب کرد.

دکتر سیده هاله اشرف، معاون پژوهشی این مرکز نیز پیشنهاد همیاری یک متخصص ژنتیک با مرکز توسعه پژوهش بیمارستان در راستای گسترش انجام تحقیقات را مطرح کرد.

سوریا بابایی مدیر دفتر پرستاری در این نشست گفت: در حال حاضر تمامی بخش های بیمارستان بازگشایی شده و آماده پذیرش بیمار است. وی همچنین بر ایجاد انگیزه در کادر درمان تاکید کرد.

دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا نیز پیشنهاد تشکیل کمیته طرح جامع بیمارستان را عنوان داشت تا از طریق این کمیته طرح های جامع، دقیق و کاربردی برای ده سال آینده بیمارستان مورد بررسی و تدوین قرار گیرد.

دکتر شاهرخ کربلایی صالح، معاون آموزشی نیز در این جلسه به موضوع برگزاری کارگاه دستیاران سال اول از طریق فضای مجازی پرداخت. 

دکتر احمد سلیم زاده، رئیس بخش داخلی این مرکز به عنوان مهمان در این جلسه حضور یافت و با تاکید بر نیاز برنامه ریزی آموزشی برای دستیاران داخلی گفت: شیوع بیماری کووید سبب شده دستیاران گروه داخلی از دیگر برنامه های آموزشی خود محروم شوند و واقعا نیاز است دستیاران آموزش های لازم در این زمینه را بگذرانند وی در ادامه پیشنهاد تفکیک مدیریت بخش های کووید با بخش های داخلی در راستای آموزش دستیاران و رسیدگی مطلوب تر به بیماران غیر مبتلا به کووید را مطرح کرد.

  • گروه خبری : بیمارستان سینا
  • کد خبر : 161545
کلمات کلیدی
خبرنگار
رضا  آسيابي

رضا آسيابي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید