گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/01/10 - 12:04
  • تعداد بازدید خبر : 134
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

نظارت شبکه بهداشت بر ندامتگاه‌های شهرستان ری درراستای کنترل بیماری کرونا

به‌منظور کنترل بیماری کرونا و پیشگیری از شیوع آن در مددجویان، شبکه بهداشت شهرری نظارت دقیقی بر ندامتگاه‌های شهرستان دارد.

152793.mp3 نظارت شبکه بهداشت بر ندامتگاه‌های شهرستان ری درراستای کنترل بیماری کرونا

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، به‌منظور کنترل بیماری کرونا و پیشگیری از شیوع آن، کارشناسان شبکه بهداشت شهرستان ری نظارت دقیقی بر ندامتگاه‌ها دارند.

به همین منظور کارشناسان بهداشت حرفه‌ای شبکه با حضور در ندامتگاه‌های شهرستان، ضمن بازدید از این اماکن، در مورد اهمیت مراقبت از مددجویان و شیوه‌های کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس با مسئولین ندامتگاه‌ها همکاری می‌کنند.

مونا غفوریان کارشناس مسئول واحد بهداشت حرفه‌ای شبکه شهرری ضمن اعلام این خبر گفت: در این بازدیدها در مورد محدود کردن ورود و خروج و ضرورت جداسازی افراد در معرض خطر و بیماران تأکید می‌شود.

غفوریان با اشاره به خطر شیوع بیماری در مکان‌های پرجمعیت افزود: در مورد گندزدایی منظم همه بخش‌های ندامتگاه با مسئولین صحبت شد و مقرر شد ضدعفونی ندامتگاه‌ها به‌صورت مستمر انجام شود.

در این بازدیدها دستورالعمل‌های مربوط به کنترل بیماری کرونا ویروس و شیوه‌های ضدعفونی نیز به مسئولین ندامتگاه‌ها تحویل داده می‌شود.

 

  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان ری,اخبار
  • کد خبر : 152793
خبرنگار
سعيده  شريفي

سعيده شريفي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید