گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/03/26 - 11:34
  • تعداد بازدید خبر : 225
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نظارت کارشناسان مرکز بهداشت جنوب تهران بر واکسیناسیون نوآموزان بدو ورود به دبستان

کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران از واکسیناسیون 20 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان خبر داد.

158078.mp3 نظارت کارشناسان مرکز بهداشت جنوب تهران بر واکسیناسیون نوآموزان بدو ورود به دبستان

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران بر واکسیناسیون نوآموزان بدو ورود به دبستان با رعایت نکات ضروری در شرایط COVID-19 نظارت کرد.
واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس روز چهارشنبه 21 خرداد 99 با حضور در مراکز و پایگاه‌های جامع سلامت شهری، روستایی از نزدیک بر واکسیناسیون نو آموزان بدو ورود به دبستان نظارت کردند.
مرضیه سرابی، کارشناس مسئول واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس این مرکز از واکسیناسیون 20 هزار نوآموز بدو ورود به دبستان که در مناطق 10، 11، 16، 17 و 19 از مناطق تحت پوشش مرکز بهداشت جنوب هستند اشاره کرد.
وی در ادامه رعایت نکات لازم برای پیشگیری از انتشار بیماری کرونا ویروس در زمان واکسیناسیون را ضروری دانست و گفت: کارشناسان این واحد پس از نصب پوستر و بنرهای آموزشی پیشگیری از COVID-19 در محل، رعایت بهداشت دست (شستشو با آب و صابون و یا محلول‌های پایه الکلی)، تهویه کافی و جریان هوا در فضاهای داخلی و ضدعفونی سطوح و وسایلی که بیشتر در معرض تماس‌اند طبق پروتکل‌های مرکز سلامت محیط و کار را بررسی می‌کنند.
سرابی در ادامه افزود: نظارت کارشناسان مرکز بهداشت جنوب تهران به‌منظور رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی در زمان واکسیناسیون بود که این موارد شامل شستن دست‌ها قبل و بعد تماس با کودک در هنگام واکسیناسیون، استفاده از ماسک طبق پروتکل صادره از وزارت متبوع، رعایت فاصله یک تا دو متر در حین اقدامات است.
وی در پایان گفت: سنجش نوآموزان تا ابلاغ وزارت بهداشت انجام نخواهد گرفت.

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران
  • کد خبر : 158078
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید