گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/29 - 12:14
  • تعداد بازدید خبر : 255
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نمایه شدن مجله Auditory and Vestibular Research به سردبیری دکتر مسعود متصدی مدیر گروه گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بانک اطلاعاتی Scopus

مجله Auditory and Vestibular Research به سردبیری دکتر مسعود متصدی مدیر گروه گوش و حلق و بینی مجتمع بیمارستانی امیراعلم به عنوان اولین مجله ایران در سال ۱۳۹۹ در بانک اطلاعاتی Scopus نمایه شد.

162796.mp3 نمایه شدن مجله Auditory and Vestibular Research به سردبیری دکتر مسعود متصدی مدیر گروه گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بانک اطلاعاتی Scopus

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امیراعلم، مجله Auditory and Vestibular Research یکی از مجلات رسمی ایران و دانشگاه علوم پزشکی تهران به زبان انگلیسی است که به صورت فصلی با موضوع مقالات اختصاصی ادیولوژی و اتولوژی منتشر می شود.
سابقه این مجله به حدود 25 سال پیش بر می گردد که حدود 20 سال با نام شنوایی شناسی و به زبان فارسی منتشر می شد. از سال 2015 تغییرات اساسی در آن اتفاق و انتشار آن به زبان انگلیسی آغاز شد و با نام جدید Auditory and Vestibular Research تحت استانداردهای علمی و جهانی مجلات منتشر شد و پس از تلاش چندین سال و ارائه انتشارات اخیر مجله با توجه به کیفیت بالای این مقالات و دیگر خصوصیات مجله، این مجله موفق شد که در بانک اطلاعات مهم Scopus پذیرفته و نمایه شد.
 محققان می توانند مقالات خود را برای مجله Submit کنند editor in Chief این مجله دکتر مسعود متصدی زرندی مدیر گروه گوش، گلو و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران است و همچنین مدیرمسئول مهین صدایی و معاون سردبیر دکتر منصوره عادل قهرمان است.

  • گروه خبری : بیمارستان امیراعلم,گروه خبری RSS,گروه خبری اینستاگرام
  • کد خبر : 162796
خبرنگار
زینت  جعفرقلی

زینت جعفرقلی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید