گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/08/05 - 07:59
  • تعداد بازدید خبر : 68
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نکوداشت روز ملی آمار و برنامه‌ریزی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

به مناسبت سومین پنج سالانه روز جهانی آمار ۲۰ اکتبر ۲۰۲۰ و همچنین نکوداشت روز ملی آمار و برنامه‌ریزی (اول آبان هرسال) مراسمی به‌صورت مجازی برگزار شد.

162946.mp3 نکوداشت روز ملی آمار و برنامه‌ریزی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مدیریت آمار و فناوری اطلاعات، این مراسم امسال به همت و تلاش معاونت درمان و با حضور مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه روز چهارشنبه 30 مهر 99 از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح به‌صورت مجازی برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دکتر سینا مرعشی مدیر آمار و فناوری اطلاعات، دکتر علیرضا زرین‌آرا مشاور آمار و دکتر علی گنجعلی‌خان حاکمی، مدیر تعالی بالینی و امور بیمارستان‌ها و دکتر محبوبه میرزایی رئیس اداره آمار و مدارک پزشکی معاونت درمان دانشگاه و  نیز چند کارشناس آمار بیمارستان‌های دانشگاه و کارشناسان ستادی تشکیل شد، شرکت کنندگان ضمن بیان تاریخچه‌ای از روز جهانی آمار، دیدگاه‌های خود را در رابطه با داده‌ها و اطلاعات آماری در سطح بیمارستان‌ها و سامانه‌های موجود و آمارهای ستادی بیان کردند.
در ادامه مسئولان برگزارکننده از فعالیت‌ها و زحمات کارشناسان آمار به‌ویژه کارشناسان بیمارستان‌ها به دلیل فعالیت‌هایی که در طول سال در زمینه جمع‌آوری گزارش آمار بیماران کرونایی و نیز آمار بیمارستانی و گزارش‌های مربوط به سالنامه آماری دانشگاه متحمل شده‌اند قدردانی شد.
در این جلسه چند تن از کارشناسان پیشنهادها و نقطه نظرات خود در مورد بهبود روندهای کاری و ارتقای کیفی داده‌های آماری را از منبع تولید تا تهیه اطلاعات قابل‌استفاده برای مدیران مطرح کردند.
شرکت‌کنندگان در جلسه ابراز امیدواری کردند با توجه به امکان ارتباط مجازی، جلسات دیگری در فضای مجازی برگزار شودو این جلسات ادامه یابد.

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 162946
کلمات کلیدی
خبرنگار
مهدی  گلپایگانی

مهدی گلپایگانی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید