گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/23 - 14:30
  • تعداد بازدید خبر : 494
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

همایش پیاده روی کارکنان معاونت غذا و دارو به مناسبت هفته جهانی غذا برگزار شد

همایش پیاده روی به مناسبت هفته جهانی غذا با حضور کارکنان معاونت غذا و دارو تهران برگزار شد.

93397.mp3 همایش پیاده روی کارکنان معاونت غذا و دارو به مناسبت هفته جهانی غذا برگزار شد
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، همایش پیاده روی و ورزش همگانی هفته جهانی غذا 23 مهر 98 با حضور جمعی از کارکنان معاونت غذا و دارو در پارک لاله تهران برگزار شد.
دکتر ابوالفضل نجاریان مسئول رابط عمومی معاونت غذا و دارو گفت: ورزش بهترین ابزار برای پیشگیری از بیماری‌ها و برخورداری از بدنی سالم برای انسان‌ها است و آن‌ها را از بروز بیماری‌های مختلف مصون می‌دارد.
وی گفت: این حرکت سبب الگوسازی برای مردم می‌شود تا بدانند ورزش کردن از ابتلا انسان‌ها به بیماری جلوگیری می‌کند و ورزش برای مردم به‌خصوص برای سنین میان‌سالی بسیار اهمیت دارد.
دکتر نجاریان همچنین با اعلام اینکه این حرکت نمادین کارکنان معاونت غذا و دارو به مناسبت هفته جهانی غذا انجام‌شده است اظهار داشت: ورزش باید در زندگی انسان جاری باشد زیرا تحرک باعث سلامتی انسان می‌شود. در ضمن به همت واحد نظارت بر مواد خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی باهدف اطلاع‌رسانی در خصوص حفظ و ارتقای سلامت مبنی بر ضرورت کاهش مصرف قند، نمک، چربی، نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای، برچسب اصالت مبارزه با قاچاق کالا و ترویج و معرفی نشان ایمنی و سلامت، پمفلت ها و بورشورهای به شرکت‌کنندگان داده شد.
در پایان این مراسم ضمن تشکر، از شرکت‌کنندگان در مراسم پیاده‌روی با صبحانه سلامت پذیرایی شد.
خبرنگار:خدیجه آب پر
عکس: مرتضی ابراهیمی
 

 

  • گروه خبری : معاونت غذا و دارو,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93397
کلمات کلیدی
خبرنگار
خديجه  آب پر

خديجه آب پر