گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/01/25 - 14:38
  • تعداد بازدید خبر : 713
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

واریز ارزاق ماه مبارک رمضان به حساب کارکنان دانشگاه

دکتر محمود بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، با ارسال پیامی، حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و از پرداخت مبلغ 400 هزار تومان به عنوان ارزاق ماه مبارک رمضان به کارکنان دانشگاه خبر داد.

172188.mp3 واریز ارزاق ماه مبارک رمضان به حساب کارکنان دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مدیریت امور مالی، متن پیام به شرح زیر است:
 
با سلام
 یک بار دیگر رمضان، ماه عبادت‌، ماه برکت‌ و ماه بندگی‌‌های خالصانه و عاشقانه فرا رسید و هنرمند آسمان و زمین فرصت ورود در بهترین ماهش را بر ما عطا گردانید تا با بهره‌مندی از آموزه های جانبخش دینی و تأسی از سیره پیامبراعظم‌‌‌(ص) و ائمه اطهار‌(ع) بتوانیم غبار تن را در زلال چشمه‌های پر برکت این ماه بیاراییم و از حضور لحظه‌های ناب نیایش و سجاده‌هایمان لذت مهمانی پروردگار را درک کنیم.
خداوند منان را شاکریم که توفیق و عنایت بندگی و عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در سرنوشت مان عطا فرمود و فرصتی فراهم آورد تا با روزه‌داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامش معنوی دست یابیم.
باشد که در پرتو الطاف پرودگار متعال، در لحظات ارزشمند تفکر و تامل در این ماه عزیز، فرصتی فراهم آید تا به ارزش والای انسانی نزدیک‌تر شده و ره‌توشه‌ای ارزشمند برای خدمت خالصانه و بی‌دریغ به خلق خدا را کسب کنیم.

 

 

  • گروه خبری : مدیریت امور مالی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 172188
محمد پسندیده
خبرنگار

محمد پسندیده

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید