گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/17 - 10:15
  • تعداد بازدید خبر : 1580
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پانزدهمین کنگره سه روزه نفرولوژی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد/ رونمایی ازدو جلد کتاب

در حاشیه پانزدهمین کنگره سه روزه نفرولوژی از دو جلد کتاب با موضوعات «پیوند اعضا» و «پیوند کلیه» رونمایی شد که شامل آخرین یافته‌های روز در قالب 75 مبحث جداگانه است علاوه بر این کتاب‌ها، کتابچه خلاصه مقالات کنگره هم به شرکت‌کنندگان اهدا شد.

95456.mp3 پانزدهمین کنگره سه روزه نفرولوژی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد/ رونمایی ازدو جلد کتاب

گالری عکس 1
گالری عکس 2
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، به همت مرکز تحقیقات نفرولوژی مجتمع پانزدهمین کنگره سه‌روزه نفرولوژی با عنوان «تازه‌های پیوند کلیه» از 13 تا 15 آذرماه 98 به دبیری علمی دکتر اعظم علمداری عضو هیئت‌علمی گروه نفرولوژی و دبیری اجرایی دکتر محمدحسین شجاع مرادی عضو هیئت‌علمی گروه نفرولوژی در تالار امام برگزار شد.
دکتر علمداری در خصوص این کنگره اعلام کرد: در این کنگره مباحثی از قبیل پیشرفت‌های حاصل‌شده در تکنیک‌های جراحی پیوند، رژیم‌های سرکوب‌کننده ایمنی، کنترل عفونت در بیماران پیوند شده و بهبود مراقبت از این بیماران ارائه و موردبحث و تبادل‌نظر قرار گرفت.
وی افزود: در این کنگره بیش از 50 سخنران که اکثریت آن‌ها فارغ‌التحصیلان بخش نفرولوژی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بودند، به ارائه جدیدترین مطالب پیوند پرداختند.
دبیر علمی کنگره گفت: در حاشیه این کنگره سه‌روزه از دو جلد کتاب با موضوعات «پیوند اعضا» و «پیوند کلیه» رونمایی شد که شامل آخرین یافته‌های روز در قالب 75 مبحث جداگانه است علاوه بر این کتاب‌ها، کتابچه خلاصه مقالات کنگره هم به شرکت‌کنندگان اهدا شد.
خبر: بیات
عکس: مرزبان و جعفری  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 95456
کلمات کلیدی
خبرنگار