گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/01/21 - 08:47
  • تعداد بازدید خبر : 269
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

پدر و فرزند جهادگر سلامت برای مقابله با کرونا به ميدان آمدند

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران در راستای قدردانی از خدمات ارزنده و تاثیرگذار داوطلبان سلامت به سراغ پدر و فرزند جهادگر سلامت رفت.

153131.mp3 پدر و فرزند جهادگر سلامت برای مقابله با کرونا به ميدان آمدند
این روزها ساختمان شفا دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در خیابان ایتالیا شاهد حضور فعال و تاثیرگذار جهادگران سلامت است، افرادی که به صورت داوطلب و بدون هیچگونه چشم داشتی مشغول ارائه خدمت به هموطنان خود هستند. به سراغ پدر و فرزندی رفته ایم که از اولین روزهایی که نیاز به مشارکت مردم بود اعلام حضور کرده اند و به صورت تمام وقت در طرح غربالگری بیماران مبتلا به کرونا و ثبت اطلاعات در «سامانه یکپارچه بهداشت سیب» مشغول ارائه خدمت هستند.
کار جهادی تعطیلی نمی شناسد  
سید عدنان قافله باشی 54 ساله حسابدار بازنشسته هستم. در اولین روزهایی که ویروس ناشناخته کرونا وارد کشور شد دوست داشتم به عنوان نیروی داوطلب به همشهری های خودم کمک کنم، در سایت ها که جستجو میکردم با شماره تلفنی برخورد کردم که نیاز به نیروهای داوطلب برای دوخت ماسک و گان، ضدعفونی کردن، توزیع وسایل بهداشتی و ... داشتند با شماره تماس گرفتم و قرار شد آنها در صورت نیاز ما را مطلع کنند. هفته گذشته با من تماس گرفتند که برای بحث غربالگری نیاز به نیروی داوطلب داریم، از پنج شنبه 14 فروردین 99 به همراه دخترم برای این کار در ساختمان شفا مستقر شدیم. 
بحث ویروس کرونا موضوع فراگیر بود و ما در رسانه ها پیگیر این خبر بودیم و افرادی را شاهد بودیم که برای هموطنان خود ایثارگری میکردند و ما هم دلمان میخواست که کمکی در این زمینه داشته باشیم. 
از متولیان و کادر بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران تشکر میکنم چرا که در این چند روز شاهد هستیم مسئولان و کادر درمانی به غیر از داوطلبان دلسوزانه پیگیرمسائل بهداشتی هموطنان هستند. 
 
زهرا السادات قافله باشی 26 ساله هستم.در این مدت در منزل در فضای مجازی شاهد بودم که شهروندان هر کاری که از دستشان برمی آید کوتاهی نکرده و سعی می کنند به صورت داوطلبانه انجام دهند.  
درست است که باید از مسئولان یک سری تقاضا داشته باشیم و پیگیر کارها باشند اما جنبه فردی و بهداشتی را باید خودمان هم لحاظ کنیم و برای ما هم مهم باشد و داوطلبانه مشکلات را پیگیری کنیم تا وضعیت بهداشتی خوبی را در کشور شاهد باشیم.  
از همان اوایل اسفندماه 98 اعلام آمادگی میکردیم که هر کاری که لازم است را انجام دهیم و تا هر زمان که نیاز به کمک باشد در خدمت باشیم. از لحاظ روحی حس خوبی دارم و امیدوارم بتوانیم قدم مثبتی برداریم.  
 
  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 153131
خبرنگار
الهام علی

الهام علی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید