گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/15 - 09:33
  • تعداد بازدید خبر : 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک رئیس دانشکده به تیم طرح تلفیق آموزش و بالین

دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده انتخاب فرایند طرح تلفیق آموزش و بالین به عنوان طرح برتر دانشگاهی در سیزدهمین جشنواره شهید مطهری را به تیم طرح تلفیق آموزش و بالین تبریک گفت.

158833.mp3 پیام تبریک رئیس دانشکده به تیم طرح تلفیق آموزش و بالین

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛   انتخاب این طرح نوآور و بدیع در سیزدهمین جشنواره شهید مطهری، نقطه عطفی در به بار نشستن بیش از دوسال زحمات همکاران عزیز دانشکده اعم ‌ از مدیران گروه، مسئولین لاین ها، اساتید، دانشجویان و همچنین دستیاران آموزش بالینی و همکاران بالین بود.
بدون شک در این فرایند حمایت‌های همه جانبه معاونت آموزشی دانشگاه، معاونین درمان، مدیران سابق و فعلی پرستاری دانشگاه، مترون ها، سوپروایزرها و به طور خاص سوپروایزرهای آموزشی شایسته تقدیر و سپاسگزاری است.
ترکیب شوراهای مختلف در سطوح مدیران پرستاری بیمارستان ها، مدیران گروه‌ها و خصوصا شوراهای دانشجویی که با ارائه بازخوردهای مناسب از بروز افراط و‌ تفریط در اجرای این فرایند پیشگیری کردند تا طرح از اهداف خود فاصله نگیرد قابل تقدیرند.
در پایان لازم می‌بینم از زحمات معاون محترم و جوان آموزش دانشکده و تیم همراه خصوصاً خانم‌ها دکتر روددهقان، دکتر پورتقی، محمدی نژاد، دکتر صیادی، دکتر ذاکری مقدم و دکتر محمدنژاد تشکر نمایم و همچنین از همراهی بی‌نظیر سرکار خانم دکترغیاثوندیان، مدیر محترم گروه آموزشی پرستاری داخلی جراحی که با ورود ابتدایی این مسیر را برای دانشکده هموار کردند، خالصانه تشکر نمایم.
بدیهی است به یاری خداوند این مسیر همچنان ادامه دارد و نیازمند تداوم همکاری‌های همه مدیران، اساتید، دانشجویان، همکاران بالین و همه عوامل مرتبط هستیم.
امید است با رفع تدریجی نواقص احتمالی، این طرح بتواند الگویی عملیاتی برای سایر دانشکده‌های پرستاری و مامایی کشور باشد.

  • گروه خبری : دانشکده پرستاری مامایی
  • کد خبر : 158833
خبرنگار
شيما سادات  عطري

شيما سادات عطري

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید