گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/28 - 15:19
  • تعداد بازدید خبر : 19
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

پیام تبریک مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت هفته تربیت بدنی

دکتر حامد شفارودی مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول و آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش، از ورزش به عنوان یکی از ساحت‌هایی که در امر آموزش موظف هستیم به آن توجه کنیم و باید برای آن برنامه ریزی کنیم، یاد کرد.

162750.mp3 پیام تبریک مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت هفته تربیت بدنی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، در متن این پیام آمده است:
انجام تمرینات ورزشی به صورت منظم در عین حال که مزایای متعددی برای جسم انسان دارد و تندرستی و نشاط بیشتری را برای افراد جامعه در سنین و سطوح مختلف (ورزش همگانی، قهرمانی و ...) به ارمغان خواهد آورد، برنامه‌های تربیت‌بدنی و ورزش بر روی رشد و تکامل انسان در ابعاد مختلف از جمله جسمانی، عصبی-عضلانی، شناختی، ذهنی، عاطفی و ... نیز کاملا اثرگذار خواهند بود. در همین راستا و با توجه به نقش مهم و اهمیت بالای ورزش برای مقابله با ویروس کرونا، همه ما می دانیم که نیازمند تحرک و فعالیت بدنی هستیم و اگر این موضوع سرلوحه قرار گیرد، راحت تر می‌توانیم از بحران‌ها عبور کنیم.
ما در این دوران تلاش کرده‌ایم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بتوانیم مسابقات و فعالیت‌های ورزشی را به صورت مجازی و حضوری برگزار کنیم و امیدواریم از طريق فعاليت هاي ورزشي، فرهنگ ورزش در بين جامعه دانشگاهي هر چه بیشتر توسعه و گسترش یابد.
اینجانب از صمیم قلب این هفته را که مزین به نام تربیت‌بدنی و ورزش شده است به جامعه علوم پزشکی کشور، پیشکسوتان، قهرمانان، ورزشکاران و ورزش دوستان، مربیان و داوران و تمامی تلاشگران عرصه ورزش در حوزه‌های مختلف تبریک می گویم و از تلاش‌های همکاران خدوم در مدیریت تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی تهران که نقش مهمی در نهادینه کردن ورزش در جامعه پزشکی کشور ایفا می کنند، تقدیر و تشکر می کنم.
با حمایت های مجدانه و بی شائبه دکتر پورغریب معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، شاهد روند رو به رشد ورزش دانشگاه بودیم و امید است با حمایت های مستمر دکتر کریمی رئیس دانشگاه و همچنین مدیران ارشد دانشگاه و واحدها بتوانیم بیش از پیش قدم های موثری در جهت ارتقای ورزش دانشگاه برداریم.
همچنین در پایان نیز با آرزوی موفقیت برای تمامی فعالان حوزه ورزش، همکاران ما در مدیریت تربیت بدنی نیز در تلاش هستند تا با برنامه ریزی و هماهنگی، سبب ارتقای سطح ورزش دانشگاه در شرایط فاصله گذاری اجتماعی و با رویکردی علمی شوند و بیش از پیش باعث رشد و گسترش ورزش همگانی و ایجاد شور و نشاط در جامعه دانشگاهی شویم.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 162750
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید