گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/02/09 - 11:07
  • تعداد بازدید خبر : 106
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری به مناسبت روز روانشناس و روز بهداشت حرفه‌ای

دکتر علیرضا صدرائی در پیامی فرارسیدن روز جهانی روانشناس و روز ایمنی و بهداشت حرفه‌ای را به همه فعالان این عرصه تبریک گفت.

155569.mp3 پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری به مناسبت روز روانشناس و روز بهداشت حرفه‌ای

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، در تقویم جهانی نهم اردیبهشت مزین به دو روز است. روز جهانی روانشناس و روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه‌ای. به همین مناسبت دکتر علیرضا صدرائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری در پیامی این روز را به همه فعالان این دو رشته تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

سلامتی جنبه‌های گسترده‌ای دارد که نبودن هرکدام می‌تواند شادی و نشاط را مختل کند. آرامش روانی و آسایش در محیط کار ارمغانی است که همکاران گرامی روانشناس و بهداشت حرفه‌ای به ما هدیه می‌دهند. هدیه‌ای که با تلاش و پشتکار مستمر عزیزان این دو حرفه حاصل می‌شود. امسال و در شرایط اپیدمی ویروس کرونا، روانشناسان برای تأمین سلامت روان و کارشناسان بهداشت حرفه‌ای برای تأمین سلامت محیط کار فعالیت روزافزونی داشتند که نتیجه آن را می‌توان در سپری کردن تدریجی ولی پیروزمندانه این بحران مشاهده کرد.

امیدوارم همکاران فعال در این دو رشته بسیار مهم و سودمند همواره در اجرای برنامه‌های سیستم بهداشت و درمان کوشا بوده، موفقیت، سلامت و شادکامی شما عزیزان را از خداوند متعال خواهانم.

دکتر علیرضا صدرائی
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری

  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان ری,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 155569
خبرنگار
سعيده  شريفي

سعيده شريفي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید