گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/04/29 - 09:14
  • تعداد بازدید خبر : 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به مناسبت عید سعید قربان

دکتر تاجیک، مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر با توجه به فرارسیدن عید سعید قربان، با ارسال پیامی این‌رو روز را به تمام تلاشگران عرصه سلامت به‌ویژه در این ایام تبریک گفت.

194788.mp3 پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به مناسبت عید سعید قربان
پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به مناسبت عید سعید قربان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، دکتر تاجیک، مدیر شبکه در این خصوص گفت: دهم ذی‌الحجه، عید قربان، روز عید و خوشحالی و سرور است، زیرا علاوه بر این‌که بنده‌ای مخلص از آزمونی دشوار، سربلند بیرون آمد و بندگی خویش را در پیشگاه خدای بزرگ ثابت کرد، هرساله در این ایام گروه عظیمی از بندگان مخلص خدا به او تأسی جسته، به زیارت‌خانه خدا می‌شتافتند و مراسم منا و ازجمله، قربانی را انجام می‌دادند. متأسفانه با شیوع جهانی ویروس کرونا مناسک حج امسال نیز چون سال گذشته انجام نمی‌شود ولی کادر بهداشت و درمان در یک آزمون سخت‌تر که همانا جبهه مبارزه با کروناست حضور دارند که امیدواریم ضمن توجه به توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری، با پیوستن به نهضت تعاون و احسان در این روزهای سخت به فکر هم‌وطنان آسیب‌دیده از شرایط کرونا باشیم و قربانی خود را نذر کمک به دیگران کنیم.
وی در ادامه افزود: می‌توان در نهم ذی‌الحجه، روز عرفه با خواندن دعای عرفه منسوب به دعای امام حسین (ع) به شناخت خود نزدیک‌تر شد، از خدا آمرزش طلب کرد، نفس و آمال دنیوی خود را قربانی کرد و به خدای متعال نزدیک‌تر شد.
 
 
 
  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
  • کد خبر : 194788
زینب  ایمانی
خبرنگار

زینب ایمانی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید