گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/20 - 14:17
  • تعداد بازدید خبر : 353
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

پیام رئیس دانشکده دندانپزشکی به مناسبت در گذشت نابهنگام دکتر امیر محمدی عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی در گذشت نابهنگام دکتر امیر محمدی عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز را تسلیت گفت.

94300.mp3 پیام رئیس دانشکده دندانپزشکی به مناسبت در گذشت نابهنگام دکتر امیر محمدی عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

متن پیام به شرح زیر است

و بشرالصابرین، الذین اذا اصابتهم مصیبته قالو اناالله و انا الیه راجعون"

با نهایت تاسف و تاثر مطلع شدیم که استاد گرانقدر جناب آقای دکتر امیرمحمدی از دنیای فانی دل کنده و رحل اقامت در سرای باقی افکندند.
 درگذشت ایشان چنان سنگین جانسوز است که به سختی به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست. ایشان به عنوان دبیر بورد تخصصی گروه ارتودانتیکس در سی و پنجمین آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی، خدمات شایسته و ماندگاری به برگزاری هر چه بهتر این آزمون نمودند که هیچگاه از خاطره دیگر همکارانشان در مجموعه دندانپزشکی نمی­رود مدیریت دانشکده دندانپزشکی این ضایعه دردناک را خدمت خانواده محترم و معزز ایشان و نیز جامعه دندانپزشکی تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده از خداوند متعال علو درجات را خواستار است.
مدیریت دانشکده دندانپزشکی  • گروه خبری : دانشکده دندانپزشکی
  • کد خبر : 94300
کلمات کلیدی
خبرنگار