گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/02/11 - 16:18
  • تعداد بازدید خبر : 316
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت 12 اردیبهشت، «روز استاد»

دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه به مناسبت فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت، در پیامی ضمن گرامیداشت شب‌های قدر، بر پاسداشت این روز مهم تأکید کرد.

172757.mp3 پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت 12 اردیبهشت، «روز استاد»
dr karimi

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ متن پیام به شرح زیر است:
دوازده اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری، روز معلم، روز استاد، روز تعلیم و تربیت بر ره پویان علم و دانش گرامی باد.
دانشگاه علوم پزشکی تهران همواره در عرصه‌های مختلف در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه حرکت نموده است، بی‌شک همت تلاشگران گمنام عرصه سلامت در بحران کووید 19 جلوه جدیدی از حضور اثربخش اساتید فرهیخته و ره پویان علم و دانش در خانواده بزرگ دانشگاه را نمایان ساخت که در این ایام پرمخاطره علاوه بر ارائه خدمات سلامتی به آحاد مردم عزیز از سراسر کشور، همزمان لحظه‌ای از تعالی، رشد و توسعه آموزش و پژوهش غفلت نداشتند به‌طوری‌که در این ایام با استفاده از زیرساخت‌های موجود دانشگاه در فضای مجازی کلیه کلاس‌ها بدون وقفه برگزار شد و در عرصه بین‌الملل تعداد دانشجویان خارجی به عدد یکهزار رسید.
اینجانب با افتخار به خدمتگزاری در عرصه متعالی علم و دانش، با ارج نهادن به مقام شامخ استاد و تعلیم و تربیت؛ ضمن گرامیداشت شب‌های قدر، توفیقات روزافزون و سلامتی و سربلندی همه استادان محترم را از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS,ماه نمای دانشگاه
  • کد خبر : 172757
مهدی  گلپایگانی
خبرنگار

مهدی گلپایگانی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید