گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/25 - 18:29
  • تعداد بازدید خبر : 23
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیوستن معاونت دانشجویی فرهنگی به پویش «من ماسک می زنم»

معاونت دانشجویی فرهنگی به پویش من ماسک می زنم پیوست.

159311.mp3 پیوستن معاونت دانشجویی فرهنگی به پویش «من ماسک می زنم»

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در توضیح پیوستن به کمپین "من ماسک می زنم" بیان داشت: این معاونت با آغاز شیوع بیماری کرونا اقدامات پیشگیرانه خود را برای محافظت از دانشجویان در حوزه های مختلف دانشجویی همچون اسکان و تغذیه از اواخر بهمن سال گذشته آغاز کرد که با نظارت مستمر و شبانه روزی همچنان ادامه دارد.
وی در ادامه افزود: بسترسازی فرهنگی و اطلاع رسانی پیرامون این بیماری جهانی را نیز در حوزه های فرهنگی رسالت اصلی خود در این معاونت می دانیم و اقدامات صورت گرفته در طول دوران قرنطینه و پس از آن مثل برنامه روزانه مجازی ورزشی، اطلاع رسانی مستمر بهداشتی در این دوران، فعالیت های ادبی و هنری کانون ها دانشجویی در جهت تلاش برای حفظ روحیه نشاط دانشجویان، حمایت از گروه های دانشجویی درمانی و غیره از جمله این اقدامات است.
دکتر پورغریب در انتها گفت: پیوستن به کمپین "من ماسک می زنم" نیز با اهداف فرهنگی و در راستای فرهنگ سازی و ارتقا سطح آگاهی مخاطبان جامعه دانشگاهی صورت گرفته است.
وی ضمن دعوت از همه مخاطبان به خصوص جامعه عظیم دانشگاهی به پیوستن در این طرح اظهار امیدواری کردند که با رعایت اصول بهداشتی درگذر از این بیماری جهانی  کارنامه قابل قبولی داشته باشیم.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 159311
کلمات کلیدی
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید