گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/19 - 10:07
  • تعداد بازدید خبر : 33
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

چهارمین جلسه مدیریت بحران درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

در راستای کنترل و مدیریت بحران کرونا، چهارمین جلسه مدیریت بحران مجتمع با حضور رئیس مجتمع، اعضای هیئت‌رئیسه و اعضای کمیته بحران چهارشنبه 18 تیرماه ۹۹ برگزار شد.

159041.mp3 چهارمین جلسه مدیریت بحران درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در ابتدا دکتر صادق نیت رئیس مجتمع با اشاره به شیوع دوباره بیماری کرونا در کشور و روند رو به افزایش مراجعین به بیمارستان گفت: باید برای مدیریت، فرآیند بیماری و اجرای پروتکل‌های بهداشتی درمجتمع تصمیمات جدیدی گرفته شود.
رئیس مجتمع در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برنامه های  جدید برای کاهش عملکرد بیمارستان با توجه به تصمیمات کمیته اتخاذ خواهد شد و پذیرش و خدمات درمانی برای بیماران غیرکرونایی و الکتیو در این مجتمع طبق روال قبل انجام خواهد شد.
در ادامه دکتر دهقان معاون درمان مجتمع گزارشی از روند مراجعات به این مرکز، تعداد بستری‌شدگان، تعداد مرگ‌ومیر، آمار پذیرش جدید، متوسط اقامت بیماران در بخش‌های ICU و بخش‌های بستری را از خردادماه تاکنون را ارائه داد.
سپس معاون درمان مجتمع از اساتید در برگزاری کمیته‌های موضوعی شامل کنترل عفونت، مدیریت مراجعات سرپایی، بیماران بستری و مبتلایان نیازمند به مراقبت‌های ویژه که برای مدیریت بهتر این بیماران فعالیت‌های متعدد و مصوبات متعددی را ارائه کرده‌اند تشکر کرد.
وی با تأکید بر اهمیت استفاده از وسایل حفاظت شخصی و محلول‌های ضدعفونی‌کننده و با توجه به محدودیت این وسایل گفت: لازم است استراتژی‌هایی برای استفاده بهینه این وسایل به کار ببریم و همچنین واحد کنترل عفونت مجتمع روزانه بخش‌ها را رصد کنند تا کمبودی در سطح مجتمع احساس نشود.
دکتر قناعتی، دکتر مرتضوی، دکتر صالحی، دکتر جعفریان، دکتر امامی رضوی و دکتر دریانی در این جلسه به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.
توضیح این‌که جلسات کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با توجه به شرایط و با تشخیص معاونت درمان مجتمع در محل سالن شورای ریاست برگزار می‌شود.

  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی,اخبار
  • کد خبر : 159041
کلمات کلیدی
خبرنگار
شهره  بیات

شهره بیات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید