گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/08/12 - 09:59
  • تعداد بازدید خبر : 99
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

چهارمین نشست علمی هفتگی مجازی در دانشکده بهداشت به صورت گفتگوی زنده برگزار شد

چهارمین نشست علمی هفتگی (لایو اینستاگرام) در دانشکده بهداشت با موضوع ملاحظات بهداشتی آلودگی هوا در همه گیری کرونا برگزار شد.

163175.mp3 چهارمین نشست علمی هفتگی مجازی در دانشکده بهداشت به صورت گفتگوی زنده برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده بهداشت، چهارمین نشست علمی هفتگی به صورت گفتگوی زنده (لایو اینستاگرام)  و از طریق اسکای روم با موضوع ملاحظات بهداشتی آلودگی هوا در همه گیری کرونا یکشنبه 12 آبان  99ساعت 22 برگزار شد.
دکتر امیرحسین تکیان استاد گروه علوم مدیریت و اقتصاد بهداشت و معاون بین الملل دانشکده در این گفتگو توضیحاتی درباره شرایط و اثری که آلودگی هوا همراه با پاندمی کرونا بر جامعه و افراد می گذارد ارائه داد.
 سپس دکتر محمدصادق حسنوند دانشیار پژوهشکده محیط زیست نیز با ارائه توضیحاتی درخصوص آلودگی هوا، علل و عوامل به وجود آمدن و تشدید آن و اثراتی که آلودگی هوا بر افراد می گذارد پرداخت و گفت: قطعا آلودگی هوا  بر بیماری کرونا تاثیر می گذارد و نباید فراموش کنیم که بالاخره برای این پاندمی دارو و واکسن ارائه خواهد شد، اما آلودگی هوا واکسن نداشته و باید برای رفع اثر آن بر سلامتی افراد جامعه  برنامه ریزی و اقدامات مناسبی انجام شود.
سپس وی به پرسش های مطرح شده در این زمینه پاسخ داد. 
توضیح اینکه این برنامه به صورت دوره ای و با هدف پاسخ صحیح و علمی به پرسش های روز و مطرح در سطح جامعه از منظر بهداشتی و در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی دانشکده بهداشت برگزار می شود. 
 
آدرس اینستا گرام دانشکده بهداشت  tums.sph@ 
  • گروه خبری : دانشکده بهداشت,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 163175
خبرنگار
نسیبه  جلالوند

نسیبه جلالوند

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید