گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/01/22 - 11:41
  • تعداد بازدید خبر : 90
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

کارگاه بین‌المللی ظرفیت‌سازی از روش به‌کارگیری تفکر سیستمی برای مدیران و محققان نظام سلامت برگزار می شود

مرکز تحقیقات عدالت در سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران با حمایت مؤسسه نیماد کارگاه بین‌المللی ظرفیت‌سازی از روش به‌کارگیری تفکر سیستمی را برای مدیران و محققان نظام سلامت در قالب گرنت Bridging و با همکاری دانشگاه بازل سوییس برگزار می‌ کند.

172023.mp3 کارگاه بین‌المللی ظرفیت‌سازی از روش به‌کارگیری تفکر سیستمی برای مدیران و محققان نظام سلامت برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده بهداشت، کارگاه بین‌المللی ظرفیت‌سازی از روش به‌کارگیری تفکر سیستمی برای مدیران و محققان نظام سلامت به منظور ارائه مبانی اولیه تفکر سیستمی، اهمیت تفکر سیستمی در طراحی و ارزیابی مداخلات و اصلاحات نظام سلامت و کاربرد رویکرد تفکر سیستمی در توسعه نظام سلامت ایران و جهان برگزار خواهد شد.
این کارگاه که دارای ۳۰ نفر ظرفیت است و  از تاریخ ۲۵ مهرماه سال ۱۴۰۰ به مدت ۵ روز برگزار می شود . مهلت ثبت‌نام نیز پنجشنبه ۱۹ فروردین‌ماه تا شنبه ۱۱ اردیبهشت‌‌ماه ۱۴۰۰ است.
 محتوای این کارگاه که به زبان انگلیسی برگزار می‌شود شامل سخنرانی، بحث‌ و تمرین و دریافت بازخورد از مدرسین و تسهیل‌گران کارگاه است.
مدرسان کارگاه دکتر Don de Savigny، دکتر Nino Künzli، دکتر Daniel Cobos (مسئوول دوره)، دکتر امیرحسین تکیان (مسئول دوره)، دکتر علی اکبری ساری، دکتر فرشاد فرزادفر، دکتر سید رضا مجدزاده و دکتر علیرضا اولیایی‌منش استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.
همچنین مخاطبان این کارگاه ، متخصصان، مدیران و سیاستگذاران ستاد وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه‌های تابعه، به علاوه متخصصان، محققان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی و فلوشیپ تخصصی در دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور هستند.
 
شرایط شرکت کنندگان به شرح زیر اعلام شده است:
 
تکمیل فرم ثبت‌نام آن‌لاین
 
حداقل ۳ سال تجربه مرتبط در زمینه تحقیق، آموزش، مدیریت یا اجرا در حوزه های گوناگون سلامت
 
تسلط کافی به زبان انگلیسی (گفتاری و نوشتاری)
 
داشتن مهارت‌های کامپیوتری
 
و شرایط متقاضیان در انتخاب گروه نیز به شرح زیر است:
 
درخواست شرکت در کارگاه تنها به صورت متقاضیان گروهی امکان پذیر است.
 
 متقاضی اصلی (سرگروه) باید ۲ متقاضی دیگر از همان مرکز / دانشگاه علوم پزشکی و یا سایر دانشگاه‌های منطقه آمایشی مربوطه (اولویت به درخواست‌هایی داده می‌شود که حتما از دانشگاه‌های تیپ ۲ و ۳ هم در گروه باشند) با پیشینه و مهارت‌های متنوع به عنوان همگروه انتخاب کند (دانشجوی دکتری و یا فارغ التحصیل کمتر از ۲ سال ۱ نفر، سیاست‌گذاران و مدیران وزارت بهداشت، ۱ نفر و یا مدیران و اعضای هیأت علمی ۱ نفر) 
 
گروه‌های اصلی نهایی با نظر تیم برگزار کننده و با ادغام دو تیم با علائق مشترک ایجاد می‌شوند (۶ گروه ۵ نفره که در مجموع ۳۰ متقاضی خواهد شد).
 
هر گروه/ متقاضی می‌تواند ۲ اولویت از میان اولویت‌های ۹ گانه ذیل برای موضوعات مورد بحث در کارگاه را انتخاب کند، که به عنوان محور کارهای عملی در طی کارگاه مورد استناد قرار خواهند گرفت.
 
متقاضیان می‌بایست سوابق و پیشینه خود را به همراه یک نامه انگیزشی حداکثر ۳۰۰ کلمه‌ای را در هنگام ثبت‌نام ارسال کنند.
 
سوابق و پیشینه افراد توسط گروه پژوهش، متشکل از همکاران در ایران و سوییس مورد بررسی قرار خواهد گرفت و تیم‌های برگزیده تا پایان اردیبهشت‌ماه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
در مورد هزینه ثبت‌نام، هر تیم پذیرش شده مبلغ ۱۰ میلیون ریال حداکثر یک هفته پس از پذیرش به حسابی که مشخص می‌شود واریز می کند که پس از اتمام کارگاه عودت داده خواهد شد. (این هزینه صرفا جهت عدم انصراف متقاضیان و سلب فرصت شرکت دیگران است)  
 
اطلاعات بیشتر در این لینک  قابل دسترسی است.

 

  • گروه خبری : دانشکده بهداشت,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 172023
نسیبه  جلالوند
خبرنگار

نسیبه جلالوند

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید