گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/28 - 16:02
  • تعداد بازدید خبر : 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کانون دانشجویی عکس لنز، اولین جلسه کارگاه عکاسی ویژه جشنواره سیمرغ را برگزار کرد

به منظور آموزش هنرهای تجسمی و شرکت فعال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ، مدیریت امور هنری و فوق برنامه با همکاری کانون دانشجویی لنز دوره عکاسی ویژه دانشجویان را بصورت مجازی برگزار می کند.

162752.mp3 کانون دانشجویی عکس لنز، اولین جلسه کارگاه عکاسی ویژه جشنواره سیمرغ را برگزار کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، اولین کارگاه مجازی آموزش عکاسی با حضور 35 دانشجوی ثبت نام شده و با تدریس امیر عزیزی دانش آموخته عکاسی، روز چهارشنبه 23 مهرماه 99 از ساعت 16 تا 18 در فضای اسکای روم معاونت برگزار شد.
در این جلسه فاطمه کریمی دبیر کانون عکس لنز ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان، درخصوص نحوه برگزاری کارگاه و سابقه مدرس کارگاه در حوزه عکاسی توضیحاتی ارائه داد.
در جلسه اول کارگاه، شرکت کنندگان ابتدا با تاریخچه عکاسی و انواع ژانرهای آن آشنا شدند و سپس در مورد انواع عکاسی و سایت های برتر در این حوزه گفت و گو شد و در انتها سئوالات دانشجویان توسط مدرس کارگاه پاسخ داده شد.
همچنین، در جلسات آینده دانشجویان می توانند عکس های منتخب خود را که به تازگی ثبت کرده اند، در داخل گروه مجازی، برای استاد ارسال تا نقد و بررسی شده و اشکالات ساختاری و ترکیب بندی آن برطرف شود.
توضیح اینکه، این دوره به صورت حضوری و مجازی همزمان برگزار خواهد شد و در صورت اعلام شرایط عادی توسط ستاد ملی مبارزه با کرونا، جلسات بصورت حضوری نیز امکان پذیر خواهد بود و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آیدی @kanoonlens در فضای مجازی پیام دهند.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی
  • کد خبر : 162752
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید