گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/29 - 14:45
  • تعداد بازدید خبر : 294
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کرونا باعث توقف در ترویج مطالعات پیش‌بالینی نشد

آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران، سومین سمپوزیوم کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی را به صورت رایگان و آنلاین برگزار می کند.

159411.mp3 کرونا باعث توقف در ترویج مطالعات پیش‌بالینی نشد
به گزارش روابط عمومی آزمایشگاه پیش بالینی؛ با توجه به اهمیت تولید دارو در کشور و همچنین نام‌گذاری این سال به عنوان جهش تولید، آزمایشگاه پیش‌بالینی بر آن شد تا سومین سمپوزیوم خود را در شرایط موجود و به صورت آنلاین 15 و 16 مرداد 99 برگزار کند.
 از مزایای این سمپوزیوم می‌توان گفت که تمامی پژوهشگران در سطح کشور می‌توانند بدون هزینه‌ای از آخرین دستاوردهای این حوزه و همچنین برجسته‌ترین اساتید خارج و داخل کشور استفاده و علاوه بر آشنایی، مطالعات و تحقیقات خود را به‌روز کنند و متوقف نشوند.
این رویداد با هدف آشنایی و نحوه به‌کارگیری مطالعات پیش‌بالینی و بالا بردن سطح آگاهی محققان در خصوص زیرساخت تصویربرداری از حیوانات کوچک و تحقیقات پیش‌بالینی در راستای پاسخگویی به بخشی از نیازهای پژوهشی و فن‌آوری کشور و همچنین تسریع در امر پژوهش در این زمینه برگزار می‌شود.
در سمپوزیوم مجازی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی، اساتید برجسته‌ای از کشورهای ایران، سوئیس، کانادا، آمریکا، انگلیس، یونان به مباحث مربوط به مطالعات پیش‌بالینی در رادیو داروها، اهمیت آن در دستیابی به واکسن کرونا و در مدل‌های مختلف جراحی، خواهند پرداخت و تمامی اساتید و پژوهشگران پزشک، متخصصین پزشکی، علوم پایه پزشکی و مهندسی، دندانپزشکی و داروسازی به عنوان مخاطب می‌توانند در این سمپوزیوم شرکت کنند.
 
علاقه‌مندان براي ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت آزمایشگاه پیش‌بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس http://tpcf.tums.ac.ir مراجعه نمایید.

 

  • گروه خبری : گروه خبری RSS,آزمایشگاه پیش بالینی
  • کد خبر : 159411
خبرنگار
زهرا  قدیری

زهرا قدیری

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید