گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/09/02 - 10:36
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 53
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

کمیته فرهنگی - ورزشی ایثارگران برگزار شد

در کمیته فرهنگی - ورزشی ایثارگران، به دلیل تقارن زمان اردوی موزه تاریخ علوم پزشکی با برگزاری مسابقه فوتبال ایران در جام جهانی این برنامه به آینده موکول شد.

222133.mp3 کمیته فرهنگی - ورزشی ایثارگران برگزار شد

به گزارش روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دفتر امور ایثارگران، کمیته فرهنگی - ورزشی ایثارگران روز یکشنبه 29 آبان 1401 برگزار شد. این جلسه با حضور دکتر منصور کشاورز مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران و دکتر مقیمی مدیر امور ایثارگران و اعضای کمیته دکتر احسان پورمحمدیان، دکتر علیرضا همتی، دکتر پروین مجدی نسب و خانم فهیمه باقری برگزار شد.

در ابتدا دکتر مقیمی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و عنوان دستور جلسه با پیش‌بینی برنامه اردوی فرهنگی – ورزشی بازدید از موزه ملی تاریخ علوم پزشکی برای همکاران ایثارگر به همراه خانواده از حاضرین جلسه خواست تا نقطه‌نظرات و پیشنهادات خود را برای چگونگی برگزاری بهتر این اردو بیان کنند.

حاضرین جلسه پس از ارائه نظرات و پیشنهادات خود به این جمع‌بندی رسیدند که به دلیل تقارن روز بازدید از موزه تاریخ علوم پزشکی با روز برگزاری مسابقه فوتبال ایران در جام جهانی این بازدید به آینده موکول گردد. همچنین برگزاری اردوهای ورزشی کوه گشت و یا اردوهای فرهنگی ورزشی کاشان در آینده پیشنهاد شد.

  • گروه خبری : دفتر امور ایثارگران
  • کد خبر : 222133
حمیده شفاعی
خبرنگار

حمیده شفاعی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید