گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1399/03/26 - 13:14
  • تعداد بازدید خبر : 2145
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
به بهانه تقدیر از مدافعان سلامت در دوران کرونا

ارتش به تلاش های کادر درمانی بیمارستان دکتر شریعتی ادای احترام کرد

در پی همه گیری ویروس کرونا و تلاش و جانفشانی مدافعان سلامت در این ایام، فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، معاونین و جمعی از پرسنل، با حضور در بیمارستان دکتر شریعتی به تمامی مدافعان سلامت ادای احترام کردند.

158089.mp3 ارتش به تلاش های کادر درمانی بیمارستان دکتر شریعتی ادای احترام کرد

امیر سرتیپ محمدرضا حسینی، روز دوشنبه 26 خرداد 1399 ضمن تقدیر و آرزوی سلامتی برای کادر درمانی بیمارستان دکتر شریعتی گفت: در ایام همه گیری بیماری کرونا، پزشکان و پرستاران، در جهادی بزرگ، جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و از نفس افتادند تا بیماران را به سلامت به آغوش خانواده باز گردانند.

فرمانده دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتش را خادم ملت بزرگ ایران دانست و از انتخاب شعار "مدافعان وطن، یاوران سلامت" در 29 فروردین امسال، همزمان با روز ارتش خبر داد.

وی اجرای رزم نوازی و گروه کر ارتش را نماد قدردانی از مدافعان سلامت در خط مقدم خواند و تصریح کرد: ما ارتشیان به گونه ای تربیت شده ایم که ماموریت های محوله را با دقت، سرعت و عشق به انجام برسانیم و این در حالیست که عشق این ماموریت با لذت آمیخته شده است.

امیر سرتیپ حسینی، افزود: شرایط سخت کادر درمانی در دوران کرونا و استفاده از گان و البسه خاص، تحمل فشارهای روحی، دوری از خانواده، شب بیداری ها و فشارهای جسمانی، تنها مخصوص سپید پوشان کادر درمانی است که به درستی برای این منظور تربیت شده اند. ما در ارتش به وجود شما افتخار می کنیم.

وی ارتش را سد فولادینی در برابر دشمن و برادری مهربان برای ملت دانست و گفت: ما تربیت شده ایم تا جان خود را فدای ملت کنیم.    

فرمانده دژبان ارتش، در پایان با اهدای لوح تقدیر به دکتر مهرپور گفت: فرمانده قوی، پرسنلش را پا در رکاب نگاه می دارد، به شما تبریک می گویم که پرسنلی چنین جنگنده و با روحیه دارید.

در ادامه دکتر سعیدرضا مهرپور، رییس بیمارستان دکتر شریعتی، این مرکز را نهادی عمومی و دولتی خواند که به ضعیف ترین و آسیب پذیر ترین قشر جامعه خدمت رسانی می کند و یادآور شد: در ماه های همه گیری بیماری کرونا، کادر درمانی و پشتیبانی بیمارستان، جان بر کف، سلامت خود و خانواده هایشان را به مخاطره انداختند اما قدمی پس نکشیدند.

وی با بیان اینکه "ما نیز همچون ارتش در خدمت مردم هستیم" خاطر نشان کرد: همانگونه که ارتش برای امنیت مردم جانفشانی می کند، مدافعین سلامت نیز برای حفظ جان مردم تلاش می کنند؛ لذا ما نقاط مشترک فراوانی داریم.

رییس بیمارستان دکتر شریعتی، فعالیت های عام المنفعه ارتش در دوران همه گیری کرونا را موجب دلگرمی خواند و تاکید کرد: بارها از امکانات ارتش برای خدمت رسانی در حوزه سلامت بازدید کردم و از تمامی عزیزانی که خالصانه و فداکارانه در این مدت به خدمت پرداختند قدردانی می کنم.

در ادامه این مراسم، گروه موسیقی دژبان ارتش جمهوری اسلامی ایران، ضمن اجرای مارش نظامی، از کادر درمانی بیمارستان دکتر شریعتی تقدیر و به آنان ادای احترام کرد.

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS,گروه خبری اینستاگرام
  • کد خبر : 158089
نسیم  قرائیان
خبرنگار

نسیم قرائیان

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید