گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/01/07 - 15:13
  • تعداد بازدید خبر : 1637
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازدید دکتر نفیسی و دکتر احمدی از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

دکتر نفیسی: حضور فعالانه همکاران و کادر درمانی در ایام نوروز مشهود است

صبح روز سه شنبه هفتم فروردین 97، دکتر نفیسی عضو هیات رییسه دانشگاه و دکتر احمدی پزشک مقیم ستاد هدایت از اورژانس، بخشها و درمانگاه‌های مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کردند.

75517.mp3 دکتر نفیسی: حضور فعالانه همکاران و کادر درمانی در ایام نوروز مشهود است

گالری عکس(کیهان)
گالری عکس(مرزبان)

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر نفیسی عضو هیات رییسه دانشگاه و رئیس دانشکده پزشکی، به همراه دکتر احمدی پزشک مقیم ستاد هدایت صبح روز سه شنبه 7 فروردین 97 از اورژانس، درمانگاه و بخش های مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)بازدید کردند.
در این بازدید که از اورژانس، درمانگاه ها، NICU ها و ICU ها، بخش های زنان، نورولوژی، گوارش، اورژانس زایمان و ... بعمل آمد، دکتر نفیسی ضمن تبریک سال جدید به ارزیابی فعالیت های این مرکز در تعطیلات نوروز پرداخت و گفت: باعث خوشحالی است که در ایام نوروز همکاران و کادر درمانی حضور فعالانه ای دارند و بیمارستان با ظرفیت نزدیک به کامل خود مشغول خدمت رسانی است و بجز بخشهای در حال بازسازی و تعمیرات، دیگر بخشها با ظرفیت نزدیک به کامل در حال فعالیت هستند. اورژانس هم با وجود شلوغی از آرامش خوبی برخوردار بود و شرایط آرام حاکم بر بیمارستان شلوغی مانند بیمارستان امام قابل تقدیر و تشکر است.
وی افزود: در بازدید از درمانگاه ها و بخش ها حضور فعال همکاران اینترن، رزیدنت و اعضای هیئت علمی برای ویزیت و ارائه خدمات درمانی مشهود بود که توانستیم حضوری با تعدادی از این همکاران گفتگو کنیم.
دکتر احمدی پزشک مقیم ستاد هدایت نیز ضمن تبریک به مناسبت این ایام اظهار داشت: دیروز 215 بیمار در اورژانس مجتمع پذیرش شده اند که تمامی این بیماران تعیین تکلیف شده اند.
وی از فعالیت های این مرکز و ارائه خدمات قدردانی کرد.
همچنین در این بازدید دکتر رئیس کرمی معاون امور دانشگاهی، دکتر زاینده معاون پشتیبانی، دکتر گنجعلی خان مدیر درمان، شهبازی مدیر خدمات پشتیبانی، آهنگر رئیس امور عمومی اورژانس، دکتر محمدنژاد سوپروایزر، ماه وش رئیس امور عمومی انیستیتوکانسر، رضایی رئیس امور عمومی بیمارستان ولیعصر(عج) و تعدادی دیگر از مسئولین مجتمع حضور داشتند.

  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 75517
خبرنگار