گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/26 - 15:58
  • تعداد بازدید خبر : 48
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
جلسه مجازی دانشکده پرستاری و مامایی با مجموعه هلدینگ فناپ پلاس

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی: دانشگاه علوم پزشکي تهران محل حضور دانشجویان نخبه ای است که در آینده سکان دار عرصه سلامت کشور خواهند بود

مجموعه هلدینگ فناپ پلاس از دانشجویان پرستاری فعال در عرصه مراقبت مستقیم از بیماران مبتلا به کووید 19 قدردانی کرد.

159329.mp3 رئیس دانشکده پرستاری و مامایی: دانشگاه علوم پزشکي تهران محل حضور دانشجویان نخبه ای است که در آینده سکان دار عرصه سلامت کشور خواهند بود

جلسه مجازی دانشکده پرستاری و مامایی با مجموعه هلدینگ فناپ پلاس با حضور دکتر نیکبخت نصرآبادی رئیس دانشکده، دکتر برکتی معاون دانشجوئی فرهنگی دانشکده، دکترنوغانی معاون اداری مالی دانشکده، مهندس کریمی مدیرعامل فناپ پلاس و مهندس نگهدار عضو آن شرکت روز چهارشنبه ۲۵ تیرماه برگزار شد.
دکتر علیرضا نیکبخت نصرابادی، رئیس دانشکده با ارائه معرفی اجمالی از دانشکده؛ به توضیح جایگاه دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشکده پرستاری و مامایی در حوزه تولید علم و تربیت کادر سلامت کشور پرداخت و گفت: این دانشگاه محل حضور دانشجویان نخبه‌ای است که در آینده سکان دار عرصه سلامت کشور خواهند بود و در حال حاضر تعدادی از دانشجویان ترم‌های بالا، در کنار سایر پرستاران و مدافعان سلامت مردم به ارایه خدمات مستقیم به بیماران میپردازند.
وی از اقدام شایسته، بجا و تاثیرگذار هلدینگ فناپ پلاس در تشویق مادی و معنوی دانشجویان داوطلب دانشکده در مراقبت از بیماران کوید ۱۹ قدردانی کرد وبر تداوم همکاریهای فیمابین تاکید کرد.
دکتر حسن برکتی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده نیز با تاکید بر اهمیت تعهد سازمان‌ها و مسئولیت اجتماعی در جهان و ایران با عنوان (corporate social responsibility) CSR   گفت: باید از سازمانهایی که در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، خیرخواهانه، اخلاق محور و نوع دوستانه فعالیت می‌کنند؛ به نحو شایسته قدردانی شود.
در ادامه دکتر فاطمه نوغانی، معاون اداری و مالی دانشکده به اهمیت موضوع خیرین بالاخص در شرایط همه گیری کووید۱۹ پرداخت و گفت: در همین مدت میزان قابل توجهی منابع مالی از خیرین دانشکده و اساتید عضو هیات علمی و کارکنان جمع آوری و به بیمارستان‌هاییکه اعلام نیاز کردند، اهدا شد.
مهندس کریمی مدیر عامل شرکت هلدینگ فناپ پلاس نیز از مدافعین عرصه سلامت به نیکی یاد کرد و ایجاد و توسعه مشارکت اجتماعی سازمان‌ها در حفظ و پاسداشت سلامت مردم را از مولفه‌های یک جامعه مترقی برشمرد و ابراز امیدواری کرد که بیش از پیش این ارتباطات حفظ و توسعه یابد.  
توضیح این که شرکت فناپ پلاس به پاس خدمات داوطلبانه دانشجویان پرستاری فعال در عرصه مراقبت مستقیم از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ به هر کدام (۶ نفر) مبلغ ۱۰ میلیون تومان اهدا کرد.  

  • گروه خبری : دانشکده پرستاری مامایی,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 159329
خبرنگار
شيما سادات  عطري

شيما سادات عطري

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید