گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/09/02 - 08:23
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 58
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

نشست دبیرخانه کلان منطقه 10 آمایشی با دبیران و اعضای کارگروه های تخصصی دانشگاهی برگزار شد

به منظور بررسی گزارش اقدامات انجام شده در دانشگاه ها در راستای برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری نشست دبیرخانه کلان منطقه 10 آمایشی با حضور اعضای کمیته کلان منطقه، روسا و دبیران کارگروه های تخصصی دانشگاهی برگزار شد.

222055.mp3 نشست دبیرخانه کلان منطقه 10 آمایشی با دبیران و اعضای کارگروه های تخصصی دانشگاهی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت آموزشی، این نشست با حضور دکتر سید فرشاد علامه معاون آموزشی دانشگاه، دکتر غلامرضا حسن زاده دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی و نایب رییس شورای کشوری عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی، دکتر قنبری، دبیر کمیته عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی کلان منطقه10 ، اعضای کمیته کلان منطقه و دبیران کارگروه های  تخصصی دانشگاهی روز سه شنبه 1 اذرماه 1401 در محل  سالن مدافعین سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
دکتر علامه معاون آموزشی دانشگاه، ضمن خوشامدگویی به اساتید و شرکت کنندگان، حضار را به معرفی جهت آشنایی بیشتر اعضا با یکدیگر دعوت کرد.
وی در ادامه بر لزوم تشکیل جلسات پیگیری اقدامات انجام شده در دانشگاه ها در راستای برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری تاکید کرد و افزود: این جلسات با هدف بررسی گزارشات دانشگاه ها از تلاش ها و اقداماتی که در جهت پیشبرد اهداف و اجرایی سازی برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی صورت گرفته تشکیل می شود.
دکتر قنبری دبیر کمیته عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی کلان منطقه10  در این نشست  ضمن ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات دبیرخانه منطقه 10 آمایشی  در راستای برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری از دبیران کارگروه تخصصی دانشگاهی خواست گزارش مختصری ازشرح وظایف و فعالیت های صورت گرفته در کارگروه مربوطه را بیان و نظرات خود را جهت پیشبرد برنامه ها اعلام کنند.
دکتر غلامرضا حسن زاده دبیر شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی و نایب رییس شورای کشوری عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی در این نشست افزود: مرجعیت علمی با سرمایه گذاری بر روی سه حوزه آموزش، پژوهش و نیروی انسانی به‌دست می‌آید و در این مقوله به فرهنگ سازی، شبکه سازی و برنامه ریزی برای اجرا باید توجه ویژه ای صورت گیرد. 
وی در ادامه با اشاره به اینکه  یکی از مباحث مورد تاکید ریاست جمهوری، بهره وری است تصریح کرد: لذا هدف اصلی ما بهره وری در آموزش علوم پزشکی است و تلاش می کنیم برنامه ها به گونه‌ای طراحی ‌شوند که ارتقاء بهره وری و اثربخشی سیستم را به دنبال داشته باشند.
همچنین دراین نشست هریک از دبیران کارگروه تخصصی دانشگاهی ضمن معرفی خودگزارش مختصری ازشرح وظایف و فعالیت های صورت گرفته در کارگروه مربوطه را بیان و نظرات خود را جهت پیشبرد برنامه ها اعلام کردند

 

  • گروه خبری : معاونت آموزشی
  • کد خبر : 222055
آذر شهبازی
خبرنگار

آذر شهبازی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید