گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/01 - 09:54
  • تعداد بازدید خبر : 104
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

نشست مشترک اعضای دانشکده مجازی با اعضای پنجمین جشنواره ملی خودمراقبتی و آموزش به بیمار برگزار شد

نشست مشترک اعضای دانشکده مجازی با اعضای هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره ملی خود مراقبتی پیرامون برگزاری آنلاین این جشنواره برگزار شد.

159498.mp3 نشست مشترک اعضای دانشکده مجازی با اعضای پنجمین جشنواره ملی خودمراقبتی و آموزش به بیمار برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، این نشست 30 تیر 99 پیرامون برگزاری آنلاین این جشنواره در بستر مجازی (از طریق فضای ادوبی کانکت و اسکای روم) و با حضور دکتر فاطمه حاجی علی عسگری، معاون اداری مالی دانشکده مجازی، دکتر حسن برکتی، دبیر اجرائی سمپوزیوم، دکتر محمد مؤمنی دبیر علمی جشنواره، مدیران و کارشناسان این دو حوزه در دانشکده مجازی برگزار شد.
هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره ملی خود مراقبتی در راستای دانش افزایی اعضای هیات علمی و کارکنان جامعه پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور و با توجه به همه گیری کووید ۱۹به میزبانی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری دانشکده های مجازی و پرستاری مامایی این دانشگاه؛ پنج شنبه دوم مرداد ۹۹، مصادف با روز جهانی خودمراقبتی و هم زمان با هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره ملی با هدف تشویق و ترویج فرهنگ خود مراقبتی، آگاهی بخشی و ارتقای آموزش بیمار و جامعه در سطح ملی بصورت آنلاین برگزار می‌شود.
شرکت در جشنواره برای دست اندرکاران خود مراقبتی و  فعالان آموزش بیمار در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی و درمانی دولتی و خصوصی، سازمان‌های مردم نهاد، ارگان‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی، تولیدکنندگان انواع رسانه‌های دیجیتالی و اپلیکیشن‌های تلفن همراه، هنرمندان، اساتید و دانشجویان پزشکی و غیر پزشکی علاقه مند آزاد است و حضور کارکنان در این جشنواره دارای 3 ساعت امتیاز ضمن خدمت است و به کسانی که در جشنواره شرکت کنند نیز گواهی حضور در جشنواره اعطاء خواهد شد.
زمان برگزاری سمپوزیوم: پنجشنبه 2 مرداد 99 ساعت: 9 تا 12 است(از طریق لینک ادوبی و اسکای روم) و شروع جشنواره از ساعت: 14 تا ۱۶ (از طریق لینک اسکای روم) است.
 در صورت نیاز به راهنمایی برای نصب  Adobe connect، می توانید به سایت http://scpe.tums.ac.ir مراجعه و لینک و راهنمای نصب را دریافت کنید. حتما هنگام ورود در هر 2 سامانه با حالت مهمان وارد شوید و نام و نام خانوادگی:  کد ملی: نام دانشگاه را وارد کنید.

راهنمای نصب ادوبی کانکت
فایل آماده سازی موبایل برای استفاده از ادوبی کانکت
فایل آمادگی سازی لب تاپ یا کامپوتر برای استفاده از ادوبی کانکت
راهنمای استفاده از اسکای روم
جهت ورود به وبینار  با لینک ادوبی کانکت اینجا کلیک کنید
جهت ورود به وبینار  با لینک اسکای روم اینجا کلیک کنید

  • گروه خبری : دانشکده مجازی
  • کد خبر : 159498
خبرنگار
سیده کاملیا  داودزاده

سیده کاملیا داودزاده

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید