گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/04/21 - 13:42
  • تعداد بازدید خبر : 359
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
مهلت ارسال مدارک 31 شهریور 1400

دومین جشنواره طب ایرانی به‌صورت مجازی برگزار می‌شود

دومین جشنواره طب ایرانی برابر با روز جهانی «علم در خدمت صلح و توسعه» در سه محور اصلی و دو محور ویژه برگزار خواهد شد.

193252.mp3 دومین جشنواره طب ایرانی به‌صورت مجازی برگزار می‌شود
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دومین جشنواره طب ایرانی، 19 آبان 1400 در محورهای اصلی آموزش، پژوهش و درمان و محورهای ویژه «کووید 19» و «فرهنگ و هنر» برگزار و امکان ثبت‌نام علاقه‌مندان، از 20 تیر فراهم‌شده است.
در محور آموزش، دانشجو و آموزشگر برتر و در محور پژوهش، یک پژوهشگر برتر بالای 35 سال و یک پژوهشگر جوان برتر زیر 35 سال، فناور برگزیده، مقاله و کتاب برتر معرفی و در محور درمان نیز واحد ارائه‌دهنده خدمات بالینی و درمانگر برتر بر اساس معیارهای تعیین‌شده انتخاب می‌شوند.
در بخش محورهای ویژه، به‌عنوان وجه تمایز دومین جشنواره طب ایرانی نسبت به نخستین دوره آن، برگزیدگانی در 6 بخش اپلیکیشن، فیلم کوتاه، پوستر و اینفوگرافیک، داستان کوتاه برای کودک، موشن‌گرافیک و عکاسی در راستای شعار جشنواره و با محوریت اصلاح سبک زندگی معرفی می‌شوند که جوایز ویژه‌ای به برگزیدگان اهدا می‌شود.
معیارهای انتخاب در محور کووید 19 نیز با توجه به میزان مشارکت در حوزه آموزش، پژوهش و درمان در شرایط بحرانی کشور تعیین‌شده است و همچون دوره نخست جشنواره و با توجه به دستورالعمل ابلاغی، از یک پیشکسوت برگزیده در حوزه طب ایرانی نیز قدردانی به عمل می‌آید.
توضیح اینکه امکان ثبت‌نام از بیستم تیرماه 1400 از طریق وب‌سایت جشنواره فراهم می‌شود و علاقه‌مندان تا 31 شهریورماه برای ارسال مدارک خود بر مبنای محور موردتقاضا، فرصت دارند.
 
  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 193252
الهام علی
خبرنگار

الهام علی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید