گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/12/03 - 09:10
  • تعداد بازدید خبر : 125
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

چهارمین سمینار (مجازی) تعهدحرفه ای در خدمات سلامت با طرح مصادیقی از تعهدتیم سلامت در مبارزه با بیماری کرونا برگزار می شود

دفتر ارتباط با دانش آموختگان، چهارمین سمینار (مجازی) علمی تعهد حرفه ای در خدمات سلامت را با همکاری دفتر تعهدحرفه ای دانشکده پزشکی، مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) و بنیاد علمی فرهنگی استاد بهادری و با معرفی الگوهای عملی اخلاق و تعهدحرفه ای 14 و 15 اسفند 99 برگزار می کند.

170641.mp3 چهارمین سمینار (مجازی) تعهدحرفه ای در خدمات سلامت با طرح مصادیقی از تعهدتیم سلامت در مبارزه با بیماری کرونا برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دفتر ارتباط با دانش آموختگان، این سمینار مجازی در دو بخش جشنواره و بخش علمی و با طرح مصادیقی از تعهدتیم سلامت در کنترل  پاندمی  COVID-19  برگزار می شود که دارای امتیاز فرهنگی برای اعضای هیئت علمی دانشگاه های علوم پزشکی است.
در بخش جشنواره ضمن تقدیر از 5 استاد پیشکسوت دانشگاه که الگوی علمی تعهد حرفه ای هستند، منتخبان تیم درمان دانشگاه که با توجه به شیوع بیماری کرونا ایثار و تعهد بیشتری در ارائه خدمت به بیماران کرونایی داشتند معرفی و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
در این سمینار مجازی، سخنرانی مطالبی در مورد، تعهد حرفه ای در مقابل با بیماری کرونا، تعهد و اخلاق انسانی در متون دینی و تعهد حرفه ای در علوم پزشکی توسط سخنرانان ویژه انجام خواهد گرفت.

بخش علمی این سمینار شامل سه پانل زیر است:
پانل اول: پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۹ تا ۱۲ صبح
با عنوان: نقش تعهد حرفه‌ای در حفاظت از سلامت جامعه با نگاه ویژه به پاندمی کرونا با موضوعات، نقش سازمان های مسئول در نظام سلامت( نظام پزشکی، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مجمع جهانی سلامت، جمعیت هلال احمر، دانشگاه های علوم پزشکی و انجمن های علمی).

پانل دوم: پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳ تا ۱۶ بعدازظهر
با عنوان: بایدها و نبایدها در تبلیغات و اطلاع رسانی پزشکی با موضوعات، تیلیغات پزشکان، موافقان و مخالفان در بخش خصوصی، تمایزات تبلیغات از معرفی.

پانل سوم: جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳ تا ۱۶ بعدازظهر
با عنوان: چالش های رعایت رفتار حرفه ای، با موضوعات چالش های رعایت رفتار حرفه ای، چالش های پیشبرد اهداف تعهد حرفه ای در سطح خرد و کلان برگزار خواهد شد.
کانال تلگرامی دانش آموختگان
t.me/tumsalumni
برای دیدن آدرس ثبت نام رایگان سمینار تعهدحرفه ای اینجا کیلیک کنید.
توضیح اینکه، لینک شرکت در فضای اسکای روم، به شماره موبایل درج شده در فرم ثبت نام ارسال شما خواهد شد.

  • گروه خبری : دفتر ارتباط با دانش آموختگان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 170641
کلمات کلیدی
خبرنگار
فریبا  مقدم

فریبا مقدم

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید