گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/02/22 - 10:06
  • تعداد بازدید خبر : 119
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری جلسه گزارش صبحگاهی مشترک مرکز طبی کودکان با بیمارستان مفید به صورت وبینار

جلسه گزارش صبحگاهی مرکز طبی کودکان-قطب علمی طب کودکان کشور به صورت مشترک و مجازی با بیمارستان کودکان مفید-بیمارستان مرجع کودکان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

156121.mp3 برگزاری جلسه گزارش صبحگاهی مشترک مرکز طبی کودکان با بیمارستان مفید به صورت وبینار

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، برنامه گزارش صبحگاهی بیمارستان یکی از مهمترین و منظم ترین برنامه های آموزشی تدوین شده در بیمارستان است که با توجه به شیوع کوید 19 و به دنبال آن پرهیز از اجتماع، این برنامه به منظور تحقق اهداف آموزشی، پژوهشی و درمانی بیمارستان به صورت وبینار برگزار می شود که با توجه به قابلیت اتصال تا 500 دستگاه، با استقبال ویژه ای روبرو شده است.
در جلسه گزارش صبحگاهی روز دوشنبه 22 اردیبهشت 99، این برنامه به صورت مشترک با بیمارستان کودکان مفید برگزار شد و بیش از 300 نفر شرکت کننده به طور مجازی در آن شرکت کردند.
دکتر رضا شروین بدو رئیس مرکز طبی کودکان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری مشترک برنامه های آموزشی این بیمارستان با دیگر مراکز، از تداوم این فعالیت با سایر دانشگاه ها در هفته های آتی سخن گفت.
این برنامه اولین تجربه مشترک گزارش صبحگاهی مرکز طبی کودکان با بیمارستان مفید بود که قرار است در هفته های آینده با سایر دانشگاه ها نیز انجام شود.

  • گروه خبری : مرکز طبی کودکان
  • کد خبر : 156121
خبرنگار
لیلا  یوسفی

لیلا یوسفی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید