گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/02/12 - 18:03
  • تعداد بازدید خبر : 119
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر در مجتمع بیمارستانی یاس

به پاس قدردانی از تلاش و زحمات شبانه روزی کارکنان بخش خدمات مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر با حضور مسئولان مجتمع یاس برگزار و از کارگران نمونه قدردانی شد.

155737.mp3 مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر در مجتمع بیمارستانی یاس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی یاس، پنج شنبه 11 اردیبهشت 99 مراسم گرامیداشت روز جهانی کارگر با حضور دکتر فاطمه داوری رئیس و یوسف مسعودیان مدیر مجتمع یاس به همراه جمعی از مسئولان بخش های اداری و بالینی با حضور کارکنان بخش خدمات برگزار شد.
در این مراسم دکتر داوری باتبریک به همکاران خدمات و گرامیداشت این روز بابت تحمل فشار کاری سنگین و زیاد که در دو ماه گذشته با شروع غیرمنتظره بحران کرونا متحمل شدند، تشکر کرد.
داوری با بازخوانی خاطره شب سوم اسفند 98 که همراه شد با جابجایی سنگین بیمارستان از بال جنوبی به بال شمالی برای ایزوله کردن بخش بیماران مبتلا به کرونا، خطاب به آنان گفت: فداکاری و از خودگذشتگی شما درآن روزها فراموش نشدنی است و ارزش کاری که شما کردید بسیار بالاتر از این تشکر و قدردانی هاست.
در ادامه این مراسم، مسعودیان با نام بردن از چندتن از همکاران خدمات که از ابتلا به کرونا دچار رنج و مشقت شدند برای آنان دعای خیر و آرزوی توفیق کرد و با تشکر ویژه از آنان، بیان کرد: تمیزی و نظافت مثال زدنی مجتمع یاس دلیلی است بر خدمت از دل و جان برآمده شما برای بهبود وضعیت و عملکرد مجموعه که این مهم در ایام بحران کرونا با ایثار و فداکاری شما عزیزان به اثبات رسید.
در پایان این مراسم از تعدادی از همکاران نمونه و تازه بازنشسته شده در بخش خدمات مجتمع یاس از طرف رئیس و مدیر مجتمع تشکر ويژه صورت گرفت.

  • گروه خبری : مجتمع بیمارستانی یاس,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 155737
خبرنگار
امیر مردانی

امیر مردانی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید