گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/01/01 - 14:38
  • تعداد بازدید خبر : 133
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید نوروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در اولین روز نوروز 1400 بازدید کرد.

171662.mp3 بازدید نوروزی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران از مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در اولین روز بهار سال ۱۴۰۰، دکتر کریمی رئیس دانشگاه با همراهی دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، از اورژانس و بخش‌های درمانی این مرکز بازدید و ضمن تبریک سال جدید از زحمات کارکنان در ایام تعطیلات قدردانی کرد.

 دکتر کریمی با قدردانی از فعالیت کارکنان درمانی در سالی که گذشت گفت: شخصاً به‌عنوان مسئول دانشگاه دست تک‌تک این عزیزان را به گرمی می‌فشارم. مطمئناً در ارگان‌های دیگر نیز هستند افرادی که خدمت‌رسانی کنند اما کارکنان این مجتمع در تمام حوادث و زمان‌های مختلف باافتخار به همه مراجعین خدمت می‌کنند.

باعث افتخار من است چون خودم سال‌های طولانی در بیمارستان بودم و لذا احساس کارکنان را درک می‌کنم ازاین‌رو وظیفه خود دانستم که از آن‌ها قدردانی کنم. جا دارد از تمام تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان خدوم و زحمت‌کش مجتمع در دوران کرونا تشکر کنم.

 در این بازدید دکتر دهقان معاون درمان، معصومی معاون پشتیبانی مجتمع، دکتر گنجعلی خان مدیر درمان، مرادی دلیر مشاور اجرایی ریاست، آریاملو سرپرست مدیریت پرستاری، رضا نژاد رئیس حراست، حمامیان مسئول حفاظت فیزیکی و جمعی دیگر از مسئولان مجتمع حضور داشتند.

 

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,مجتمع بیمارستانی امام خمینی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 171662
شهره  بیات
خبرنگار

شهره بیات

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید