گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/17 - 13:20
  • تعداد بازدید خبر : 112
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان پویش corona fighter در دانشکده دندانپزشکی

دکتر پویان امینی شکیب معاون بین الملل دانشکده دندانپزشکی گفت: در پویش corona fighter کلیپ های انگیزشی ساخته شده که روابط ما با نقاط مختلف دنیا و استفاده از تجربیات کشور های مختلف در حوزه های تخصصی دندانپزشکی را تقویت کرد.

158951.mp3 برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان پویش corona fighter در دانشکده دندانپزشکی

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، مراسم قدردانی از دانشجویان  کمپینcorona fighters  با حضور هیئت رئیسه دانشکده 16 تیر ماه 99 در سالن شورای دانشکده برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر پویان امینی شکیب معاون بین الملل دانشکده ضمن قدردانی ازهمکاری دانشجویان دندانپزشکی که در ایام بیماری کویید 19 با کمپین corona fighter، که دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در معاونت بین الملل دانشگاه تشکیل داده اند، گفت: در دوران کرونا از حضور فیزیکی اساتید مدعو بین المللی دانشکده محروم شدیم و تصمیم گرفتیم فعالیت های دانشکده را به صورت مجازی گسترش دهیم که در این راستا دانشجویان کمک شایانی به معاونت بین الملل دانشکده در تولید محتوای فیلم و کلیپ های آموزشی، محتوا و پوستر های آموزشی، کردند.
وی همچنین افزود: در این دوران کلیپ های انگیزشی ساخته شده که روابط ما با نقاط مختلف دنیا و استفاده از تجربیات کشور های مختلف در حوزه های تخصصی دندانپزشکی  را تقویت کرد.
دکتر شکیب با اشاره به این که این کمپین در قالب scorona fighter به  پایان کار خودش نزدیک شده است، گفت: این دوران با این که خیلی سخت و طاقت فرسا بود ولی ما تجربه های جدیدی کسب کردیم و دانشجویان همکاریشان را با معاونت بین الملل ادامه میدهند و این دوستی ادامه پیدا می کند.
در ادامه دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی گفت: با توجه به شرایط فعلی که نه تنها گسترش بیماری کرونا اتمام نیافته، بلکه در هفته های اخیر شدت پیدا کرده است، ماموریت این کمپین تمام نشده و فقط تغییر کرده است. لذا به پیشنهاد میکنم به فعالیت خود با تمرکز بیشتر بر روی ایجاد پل ارتباطی موثر بین دانشجویان و مدیریت دانشکده ادامه دهید.
در پایان دکتر رکن و دکتر حکیمه سیادت معاون آموزش دندانپزشکی عمومی به پاسخگویی به سوالات دانشجویان پرداختند و همچنین با دادن لوح از زحمات دانشجویان قدردادنی کردند.

  • گروه خبری : دانشکده دندانپزشکی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 158951
خبرنگار
حمیده ایزدی

حمیده ایزدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید