گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/04/11 - 10:23
  • تعداد بازدید خبر : 504
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانشکده مجازی اولین نشست کارگروه تخصصی اخلاق در یادگیری الکترونیکی را برگزار کرد

اولین نشست کارگروه تخصصی اخلاق در یادگیری الکترونیکی با موضوع «تشکیل تیم برای مطالعه و کاهش مشکلات رفتار حرفه ای در تدریس مجازی» در دانشکده‏ مجازی برگزار شد.

89354.mp3 دانشکده مجازی اولین نشست کارگروه تخصصی اخلاق در یادگیری الکترونیکی را برگزار کرد

این نشست یکشنبه 9 تیر 98 در ادامه اهداف بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی در دانشکده مجازی با موضوع «تشکیل تیم برای مطالعه و کاهش مشکلات رفتار حرفه‏ ای در تدریس مجازی» برگزار شد.
در این نشست که با حضور دکتر میترا ذوالفقاری، معاون آموزشی و دکتر زهره سادات میرمقتدایی، معاون مجازی سازی دانشکده مجازی، دکتر علیزاده مدیر واحد توانمندسازی اعضای هیأت علمی EDC دانشگاه، دکتر رضایی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی مجازی و احمدی دانشجوی کارشناسی ارشد یادگیری الکترونیکی دانشگاه تشکیل شد؛ پیش نویس پروپوزال تهیه شده با هدف «تبیین کدهای اخلاقی در یادگیری الکترونیکی» ارائه و به بحث و بررسی پیرامون روش پژوهش پرداخته شد.
توضیح اینکه در نشست بعدی، یافته های فاز اول پژوهش مربوطه بررسی و سخنرانی علمی دکتر میرمقتدایی با عنوان ' واکاوی لزوم حرفه ای گری در نظام یادگیری الکترونیکی: شناسایی ابعاد و مولفه های موثر'  روز دوشنبه 7 مرداد 98 ساعت 15 در محل دانشکده مجازی به صورت حضوری و وبینار برگزار خواهد شد که شرکت برای عموم علاقه مندان در این جلسات آزاد است.  
مجموعه سخنرانی های این نشست ها در مجله انجمن یادا منتشر خواهد شد.
خبرنگار: سیده کاملیا داودزاده

  • گروه خبری : دانشکده مجازی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 89354
خبرنگار
سیده کاملیا  داودزاده

سیده کاملیا داودزاده