گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/04/18 - 19:49
  • تعداد بازدید خبر : 1608
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

قدردانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری از همه عوامل اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون

دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری با انتشار پیامی از همه عوامل اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون تشکر و قدردانی کرد.

89654.mp3 قدردانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری از همه عوامل اجرایی بسیج ملی کنترل فشار خون
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان ری، دکتر فاطمه تاجیک مدیر شبکه شهرری در پیامی از همه عوامل و دست اندر کاران بسیج ملی کنترل فشار خون تشکر کرد. در این پیام آمده است:   
همکاران گرامی 
با سلام 
بسیج ملی کنترل فشارخون به پایان رسید و شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری به مدد حق تعالی و به لطف تلاش و همدلی همه شما عزیزان، به اهداف تعیین شده دست یافت و از آن نیز فراتر رفت. روشن است که دستیابی به این جایگاه جز با مشارکت مسئولانه و فعالیت های شبانه روزی همه کارکنان این شبکه مقدور نیست.
لذا بر خود لازم دانستم از تمامی همکاران که به هر نحوی به وظیفه سازمانی و اخلاقی خود عمل کرده و در این طرح حضور فعال داشته اند تشکر و قدردانی کنم.
بطور ویژه از بهورزان که همچون همیشه با دلسوزی و صمیمیت به روستائیان شریف خدمت رسانی کرده، از مراقبین سلامت در تمامی پایگاههای سلامت شهری، روستایی، دولتی و برون سپاری که علاوه بر ارائه خدمات عادی،در سنجش و ثبت فشار خون جمعیت تحت پوشش خود مشارکت کردند. 
از پزشکان و سرپرستان مراکز که علاوه بر همکاری و اندازه گیری فشار خون و پذیرش موارد ارجاع شده، وظیفه هدایت و مدیریت تیم سلامت را نیز بر عهده داشتند، از کارشناسان بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای که وظیفه دشوار اجرای طرح در اصناف و کارخانه ها را تقبل کردند و به زیبایی از عهده آن بر آمدند، از کارشناسان سلامت روان و تغذیه که ضمن آموزش از هیچ تلاشی برای اجرای هرچه بهتر بسیج دریغ نورزیدند، بی نهایت سپاسگزارم.
از تمامی همکارانم در ستاد شبکه بهداشت که طی این مدت تمامی توان خود را صرف برنامه ریزی، پایش و رفع موانع موجود کردند به ویژه همکارانم در واحد های بیماریها، گسترش و آموزش بهداشت تشکر می کنم .
و البته بدیهی است که وصول به هدف جز با هدایت و پشتیبانی معاون بهداشت دانشگاه دکتر دلاوی و قائم مقام ایشان دکتر تاملی و سایر همکاران محترم آن معاونت ممکن نبود.
همچنین حمایت فرماندار شهرستان، معاونین ایشان، ائمه جماعت، بخشداران، دهیاران،شهرداران، هلال احمر و اعضای کارگروه سلامت، اصناف، ادارات و بویژه آستان مقدس حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) نقشی انکار ناپذیر در پیشبرد این طرح داشت .
برای همه بزرگواران موفقیت و تداوم خدمت به این مرز و بوم را از درگاه حق تعالی مسئلت دارم.
دکتر فاطمه تاجیک
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری
 

 

  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان ری,گروه خبری RSS,بسیج ملی کنترل فشار خون
  • کد خبر : 89654
خبرنگار
سعيده  شريفي

سعيده شريفي