گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/10/21 - 19:49
  • تعداد بازدید خبر : 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ارزیابی تیم صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه از معاونت درمان

ارزیابی تیم صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه از معاونت درمان با حضور دکتر گوران عاون بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات صورت گرفت.

168424.mp3 ارزیابی تیم صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه از معاونت درمان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت درمان، تیم صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه با حضور دکتر پیمانه گوران معاون بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات، دکتر علی گنجعلیخان مدیر تعالی بالینی و امور بیمارستان‌ها، زهرا فولادی کارشناس مسئول ارزیابی عملکرد، مهندس ناصر ندیری کارشناس مسئول بازرسی و بهار بهزادپور رئیس‌ امور اداری این معاونت یک‌شنبه ۲۱ دی 99 برگزار شد.
دکتر گنجعلی خان در خصوص ارباب‌رجوعان این معاونت گفت: برخی از واحدها همچون صدور پروانه‌ها ارباب‌رجوع حقوقی داشته که شامل بیمارستان‌ها و مراکز درمانی هستند و مراجعه‌کنندگان برخی از واحدها مانند رسیدگی به شکایات و بیماری‌های خاص افراد حقیقی و بیماران هستند که در برخی موارد نیاز به ارجاع این افراد به واحدهای تخصصی دیگر نیز وجود دارد. واحدهای معاونت حالت نظارتی دارند و تمام تلاش ما مبنی بر کاهش زمان فرآیندها و بازبینی و اصلاح آن‌ها است.
وی افزود: از اقدامات مهم در معاونت درمان در بازدیدهای آزمایشگاهی ممیزی بالینی درزمینهٔ علمی است که ما تجربه خوبی در امر بیماری کووید ۱۹ داشتیم و بازدیدهای کارشناسی که برای فعالیت‌های روتین و تعرفه‌ها و سایر موارد تمرکز دارد.
در این بازدید دکتر گوران در خصوص فرآیندهای مربوط به نظارت و مداخله معاونت درمان، برون‌سپاری‌های انجام‌شده در بیمارستان و چالش‌های مربوط به آن و ساماندهی نحوه برون‌سپاری‌ها مطالبی را بیان کرد و گفت: چک‌لیست‌های ارسالی از وزارت کشور بر اساس آموزشی و درمانی بودن در دانشگاه بومی سازی می شوند و سپس برای واحد ها ارسال می شوند. 
در این بازدید اعضای تیم در واحدها حضور پیداکرده و از نزدیک اسناد و مدارک را مشاهده کردند.

 

  • گروه خبری : معاونت درمان
  • کد خبر : 168424
خبرنگار
الهام  حق شناس

الهام حق شناس

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید