گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/10/25 - 06:54
  • تعداد بازدید خبر : 58
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری وبینار آشنایی با اصول نظارت بر مراکز معین پذیرنده بیماران کووید ۱۹ و آمادگی برای مدیریت بیماری در بحران کرونا

وبینار آشنایی با اصول نظارت بر مراکز معین پذیرنده بیماران کووید ۱۹ و آمادگی برای مدیریت بیماری در بحران کرونا در بستر شبکه تخصصی اجتماعی tritapp برگزار شد.

168619.mp3 برگزاری وبینار آشنایی با اصول نظارت بر مراکز معین پذیرنده بیماران کووید ۱۹ و آمادگی برای مدیریت بیماری در بحران کرونا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت درمان، وبینار آشنایی با اصول نظارت بر مراکز معین پذیرنده بیماران کووید ۱۹ و آمادگی برای مدیریت بیماری در بحران کرونا به همت اداره نظارت بر مراکز درمان سرپایی با تدریس دکتر محبوبه علیزاده فلوشیپ پیشگیری و کنترل عفونت‌های بیمارستانی و رقیه چمانی کارشناس مرکز مدیریت حوادث و پدافند غیرعامل سه‌شنبه 23 دی 99 در بستر شبکه اجتماعی و تخصصی tritapp برگزار شد.

در این وبینار دکتر علیزاده در خصوص ویروس‌شناسی، اپیدمیولوژی، اصول کنترل عفونت در کووید-19، نحوه ممیزی مراکز و بخش‌های مختلف مرتبط با بیماران، چک‌لیست‌های ممیزی، دستورالعمل مراقبت از زنان باردار مشکوک به کووید-19، دستورالعمل تشکیل تیم تنفسی مطالبی را ارائه کرد.

چمانی نیز درزمینه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در حوادث اپیدمی، مدیریت بحران، چارچوب پاسخ ملی سلامت سامانه ICS دانشگاه علوم پزشکی تهران و شرح وظایف ستاد فرمانده در لحظه صفر مطالبی را بیان کرد.

  • گروه خبری : معاونت درمان,اخبار
  • کد خبر : 168619
خبرنگار
الهام  حق شناس

الهام حق شناس

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید