گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/02/30 - 17:45
  • تعداد بازدید خبر : 180
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
با حضور متخصصانی از ایران و افغانستان

وبینار بین المللی مدیریت بیمارستان سانتر کرونا برگزار می شود

سلسله نشست‌های بین‌المللی به اشتراک‌گذاری تجارب متخصصان با برگزاری نخستین وبینار (سمینار آنلاین) با عنوان مدیریت بیمارستان سانتر کرونا آغاز می‌شود.

156430.mp3 وبینار بین المللی مدیریت بیمارستان سانتر کرونا برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، این وبینار چهارشنبه 31 اردیبهشت از ساعت 12.15 تا 13 با مشارکت متخصصانی از ایران و افغانستان برگزار خواهد شد.
هدف از برگزاری وبینار بین‌المللی مدیریت بیمارستان سانتر کرونا به اشتراک‌گذاری تجارب و دانش میان متخصصان دو کشور است ضمن اینکه روش‌های مدیریت و درمان کرونا در ایران و افغانستان نیز بررسی می‌شود.
دکتر سید فرشاد علامه، معاون درمان دانشگاه، دکتر علی دهقان منشادی، معاون درمان بیمارستان امام خمینی (ره)، دکتر فرهاد صارم، مسئول بیمارستان کووید 19 شیدایی هرات و دکتر بشیر احمد بارکزی، مدیر بخش درمان، تجرید و مراقب بیماران کرونا در ولایت هرات در این وبینار سخنرانی خواهند کرد.
همچنین گروهی از شرکت‌کنندگان نشست مذکور، تیم اعزامی به افغانستان برای همکاری در بحران COVID-19 هستند که با هماهنگی سفارت افغانستان در ایران، وزارت صحت عامه افغانستان و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی راهی این کشور خواهند شد.
بنابراین گزارش شبکه اجتماعی جامعه علوم پزشکی کشور (Tritapp)، با همکاری معاونت بین‌الملل دانشگاه وبینار مدیریت بیمارستان سانتر کرونا را برگزار می‌کنند.
توضیح اینکه ثبت‌نام کنندگان برای شرکت در وبینار مدیریت بیمارستان سانترال کرونا می‌توانند از طریق لینک اینجا اقدام کنند.
 
  • گروه خبری : معاونت بین الملل,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 156430
خبرنگار
مهناز  وحيدي

مهناز وحيدي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید