کد خبر: ٧٩٣٤٨/ ١٢:٥٨ - شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 931
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان ری
مسئول پایگاه بهداشت مراقبت مرزی شهرستان ری اعلام کرد
پایان عزیمت حجاج بیت‌الله الحرام به سرزمین وحی
با پایان گرفتن اعزام حجاج به عربستان، پرونده فعالیت‌های بهداشت پایگاه بهداشت مراقبت مرزی برای زائران سرزمین وحی بسته شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، روز چهارشنبه بیست و چهارم مردادماه، آخرین گروه از هم‌وطنان به عربستان عزیمت کردند و تا بازگشت آنان پرونده مراقبت‌های بهداشتی حجاج بسته شد.
نسرین سبزه خواه مسئول پایگاه بهداشت مراقبت مرزی مستقر در فرودگاه امام خمینی (ره) ضمن اعلام این خبر گفت: از آغاز عزیمت حجاج به عربستان، فعالیت‌های شبانه‌روزی کارشناسان شبکه شهرری در فرودگاه آغاز شد. آموزش اصول بهداشتی، مراقبت بهداشتی برای افراد در معرض خطر، توزیع جزوه‌های بهداشتی و برپایی جلسات آموزشی برای مسئولین کاروان‌ها از فعالیت‌هایی است به‌طور مستمر و برای همه حجاج انجام‌شده است.
سبزه خواه از آغاز دور دوم فعالیت‌های بهداشتی هم‌زمان با بازگشت حجاج خبر داد و گفت: هم‌زمان با آغاز بازگشت هم‌وطنان به کشور، فعالیت‌های کارشناسان آغاز و اقدامات لازم جهت بررسی سلامت زائران انجام خواهد شد.
خبر: شریفی
عکس: سبزه خواه

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد