گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/06/23 - 14:09
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 467
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان ثبت تجربه و به اشتراک‌گذاری دانش در سامانه دانش ویژه کارکنان و مدیران دانشگاه

کارکنان و مدیران دانشگاه می توانند با به اشتراک گذاری تجارب و به اشتراک‌گذاری دانش از طریق سامانه دانش به نشانی https://km.behdasht.gov.ir از امتیازات ویژه شامل: اهدای تقدیرنامه و جوایز به دانش کاران برتر، محسوب شدن امتیاز ارزشیابی برای کارکنان و اشاعه تجربیات برتر در قالب نشریه و خبر برخوردار شوند.

217964.mp3 فراخوان ثبت تجربه و به اشتراک‌گذاری دانش در سامانه دانش ویژه کارکنان و مدیران دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، با استقرار سامانه ملی مدیریت دانش بخش سلامت به نشانی: https://km.behdasht.gov.ir بستر لازم برای ثبت، نگهداری، ارزیابی، توسعه و به اشتراک‌گذاری دانش در اختیار تمامی کارکنان بخش بهداشت و درمان کشور قرار داده شده است.
اطلاعات، درس‌آموخته‌ها، تجربیات، دانش و فناوری؛ یکی از ارزشمندترین و راهبردی‌ترین دارایی‌های هر سازمان‌ را تشکیل می‌دهند. استفاده از آموخته‌های حاصل از فعالیت‌های اجرایی و تحقیقاتی به‌منظور توسعه خدمات در هر بخش و حوزه‌ای از جمله حوزه بهداشت و درمان امری ضروری است. مدیریت دانش کوششی برای تبدیل دانش کارکنان (سرمایه انسانی) به دارایی مشترک سازمانی (سرمایه فکری ساختاری) است.
توضیح اینکه تجربه‌های مصوب سامانه ذیل محور آموزش از شاخص‌های عمومی در فرم‌های ارزشیابی سال 1401 کارکنان و مدیران دارای امتیاز است که کارکنان دانشگاه می توانند با به اشتراک گذاری این تجارب از امتیازات ویژه شامل: اهدای تقدیرنامه و جوایز به دانش کاران برتر، محسوب شدن امتیاز ارزشیابی برای کارکنان و اشاعه تجربیات برتر در قالب نشریه و خبر برخوردار شوند.
دبیرخانه سامانه دانش دانشگاه علوم پزشکی تهران با شماره 81633565 به آدرس: تهران، بلوار کشاورز، نبش خیابان قدس، ستاد مرکزی دانشگاه، طبقه 5، اتاق 510، اداره تحول، برنامه ریزی و تعالی منابع انسانی پاسخگوی سوالات و اطلاعات لازم درخصوص سامانه دانش خواهد بود.

  • گروه خبری : معاونت توسعه مديريت و برنامه ريزي منابع
  • کد خبر : 217964
سیده کاملیا داودزاده
خبرنگار

سیده کاملیا داودزاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید