لیست اخبار صفحه :1
بررسی پرونده 7  بیمار مبتلا به نقص ایمنی اولیه در نود و  ششمین جلسه پیوند سلولهای بنیادی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی

بررسی پرونده 7 بیمار مبتلا به نقص ایمنی اولیه در نود و ششمین جلسه پیوند سلولهای بنیادی مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی

نود و ششمین جلسه پیوند سلولهای بنیادی با حضور اساتید فوق تخصص ایمونولوژی،آسم و آلرژی و هماتولوژی و انکولوژی در مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی برگزار شد.

تقدیر از سخنرانان برتر سومین همایش بین المللی التهاب

تقدیر از سخنرانان برتر سومین همایش بین المللی التهاب

در مراسم اختتامیه سومین همایش بین المللی التهاب از سخنرانان و خلاصه مقالات برتر ارسال شده به دبیرخانه همایش، تقدیر شد. طی 4 روز برگزاری همایش فوق، 60 سخنران از استادان برتر داخلی و خارجی با موضوع پیامدهای التهابی کووید-19 در بیماریهای مختلف سخنرانی کردند.

دکتر مصطفی معین: بالا رفتن اعتماد عمومی به پزشکان،  پژوهشگران و دانشمندان یکی از پیامدهای خوب پاندمی کرونا است
آغاز به کار سومین همایش بین المللی التهاب

دکتر مصطفی معین: بالا رفتن اعتماد عمومی به پزشکان، پژوهشگران و دانشمندان یکی از پیامدهای خوب پاندمی کرونا است

سومین همایش بین المللی التهاب با رویکرد پیامدهای التهابی کووید-19 توسط مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی با همکاری چند مرکز تحقیقاتی پایه و بالینی و انجمن علمی از 7 اسفند تا 10 اسفند در سالن همایش های بیمارستان مرکز طبی کودکان در حال برگزاری است، در این رویداد دستاوردهای علمی اخیر توسط استادان، دانشمندان و محققان برجسته جهان با تمرکز بر جنبه‌های مختلف پیامدهای التهابی COVID-19 مورد بحث قرار می گیرد.

سومین همایش بین المللی التهاب: 7 تا 10 اسفند 1401

سومین همایش بین المللی التهاب: 7 تا 10 اسفند 1401

سومین همایش بین المللی التهاب (ICI-2023) با رویکرد: پیامدهای التهابی کووید-19، در تاریخ ۷ تا ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۱ در محل سالن همایش های بیمارستان مرکز طبی کودکان تهران با حضور اساتید، پژوهشگران، دانشجویان و فارغ التحصیلان علوم پایه و بالینی در حوزه های مرتبط برگزار خواهد شد.

سرمایه انسانی، مهمترین نقطه قوت مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی
بیست و دومین سالگرد تاسیس مرکز تحقیقات ایمونولوزی، آسم و آلرژی

سرمایه انسانی، مهمترین نقطه قوت مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی

در مراسم بزرگداشت بیست و دومین سالگرد تاسیس مرکز تحقیقات ایمونولوژی، آسم و آلرژی گزارشی از فعالیتهای این مرکز طی یکسال گذشته ارائه شد و مسئولان و اساتید این مرکز به سخنرانی پرداختند.