گزارشی از بالندگی روزافزون کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی(عج) دانشگاه علوم پزشکی تهران

کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی(عج) دانشگاه علوم پزشکی تهران که اسفند 1401 با حضور رئیس جمهور افتتاح شد هم اکنون در حال خدمت رسانی به بیماران است به طوری که تا 19 فروردین 1402 بیش از یکصد و پنجاه عمل جراحی در 7 اتاق عمل فعال این بیمارستان انجام شده است و قرار است از آخر همین هفته بیماران اورژانس مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) به این بیمارستان منتقل شوند. دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: از زمان افتتاح بیمارستان حضرت مهدی (عج) تا کنون بخش آی سی یو و دیالیز منتقل شده است و تا آخر هفته نیز انتقال اورژانس به پایان خواهد رسید و به زودی بخش های جراحی که تاکنون منتقل نشده است به این بیمارستان اضافه خواهد شد و دو تا سه ماه آینده اکثر ظرفیت های بیمارستان فعال خواهد شد. وی افزود: اضافه شدن برخی ظرفیت ها نیازمند زمان است از جمله هوشمندسازی بیمارستان که زیرساخت های آن دیده شده است اما برای اینکه به هدف نهایی برسیم نیازمند همکاری وزارت ارتباطات، بهداشت و بیمه ها هستیم تا فرآیند بی کاغذ شدن و هوشمندسازی بیمارستان را به حد نهایی آن نزدیک کنیم.

دکتر قناعتی با قدردانی از وزیر بهداشت گفت: مجوز استخدام 1500 نفر صادر شده و در حال تکمیل است. ما در حال انتقال بخش هایی از بیمارستام امام به بیمارستان حضرت مهدی (عج) هستیم و بخش های مجتمع بلافاصله پس از بازسازی فعال خواهند شد.
رئیس دانشگاه گفت: ما در بازدیدهای میدانی شاهد رضایت بیماران و همراهان بیماران بوده ایم و امیدواریم بتوانیم در 6 ماه آینده روند فعال کردن همه ظرفیت بیمارستان حضرت مهدی (عج)را به پایان برسانیم.

کلمات کلیدی
فیلم بردار

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
تنظیمات قالب