محتوای ویدئویی

 

لیست اخبار صفحه :1
امیدواری در بهبود بیماران پروانه ای با mRNA  در گفت وگوی  رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با خبرگزاری صداوسیما
کازآمایی بالینی اولین واکسن ایرانی mRNA

امیدواری در بهبود بیماران پروانه ای با mRNA در گفت وگوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران با خبرگزاری صداوسیما

کازآمایی بالینی اولین واکسن ایرانی mRNA آغاز شد. دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در گزارشی که از شبکه خبر سیما پخش شد گفت: این واکسن در بیماران ژنتیکی هم کاربرد دارد و برای بیماران پروانه ای در حال تحقیق است و ان شاءالله امید هست با این تکنولوژی بیماران پروانه ای را درمان کرد.

تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی تهران و بنیاد سینمایی فارابی امضا شد

تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی تهران و بنیاد سینمایی فارابی امضا شد

دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر سید مهدی جوادی، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با موضوع همکاری مشترک در برگزاری جشنواره «فیلم نامه برگزیده کرونا» تفاهم نامه امضا کردند. بر اساس این تفاهم نامه، دانشگاه متعهد می شود داوری و نظارت بخش علمی جشنواره را بر عهده بگیرد و بنیاد سینمایی نیز نظارت بخش اجرایی جشنواره و هزینه های مربوط به فعالیت های اجرایی و برگزاری جشنواره را عهده دار خواهد بود. معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران هم ناظر بر اجرای این تفاهم نامه است.

یلدای 1401 در بیمارستان بهارلوی دانشگاه علوم پزشکی تهران

یلدای 1401 در بیمارستان بهارلوی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در شامگاه 30 آذر 1401 و همزمان با شب یلدا با همراهی دکتر ابراهیمی، معاون فرهنگی و دانشجویی و دکتر حکمت، رئیس بیمارستان بهارلو با کارکنان دیدار و با اهدای گل و هدیه شب یلدا قدردانی و از بیماران عیادت کرد. این برنامه به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی تدارک دیده شده بود.